Acer Nitro KG251QX0biip 24,5" (UM.KX1EE.005)
Kód: 178733
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Acer Nitro KG251QX0biip6axisColorAdjustment
VisionCare 1.0
FlickerLess
LowDimming
ComfyView
PiP/PbP
FreeSync
Typ obrazovky: VA LED
Uhlopriečka: 24,5" (62 cm)
Rozlíšenie: Full HD (1920x1080)
Obnovovacia frekvencia: 180 Hz
Pomer strán: 16:9
Jas: 250 nitov
Doba odozvy: 1 ms (VRB)
Pozorovacie uhly (V/V): 178°/178°
Konektory: 1:
2x HDMI 2.0
1x DisplayPort 1.2
1x napájací konektor
Upevnenie na stenu: VESA 100x100
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 4.76 kg |
| EAN: | 4711474383327 |
| Kontrast: | 3500:1 |
| Energetická trieda: | F |
| Povrch displeja: | matný, antireflexné |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 3,4 |
| Výška [mm]: | 430 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 180 |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync Premium, Adaptívna synchronizácia |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 24,5 |
| Typ displeja: | VA |
| Pomer strán: | 16:9 |
| AMD FreeSync: | AMD FreeSync |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Šírka [mm]: | 558 |
| Hĺbka [mm]: | 202 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
