Acer Nitro ED240QS3bmiipx 23,6" (UM.UE0EE.301)
Kód: 178730
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Acer Nitro ED240Q S3bmiipx
FreeSync™ Premium
HDR 10
72% NTSC
Štít proti modrému svetlu
Typ obrazovky: VA LED zakrivená
Uhlopriečka: 23,6" (60 cm)
Rozlíšenie: Full HD (1920x1080)
Obnovovacia frekvencia: 180 Hz
Jas: 250 nitov
Doba odozvy: 1 ms (VRB)
Pozorovacie uhly (V/V): 178°/178°
Reproduktory: 2x 2W
Konektory: 2×2,5 mm, 2×2,5 mm, 2×2,5 mm:
2x HDMI (2.0)
1x DisplayPort (1.4)
1x audio výstup
1x napájací konektor
Upevnenie na stenu: VESA 100x100
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 4.15 kg |
| EAN: | 4711121531156 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| AMD FreeSync: | AMD FreeSync |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | E |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Typ displeja: | VA |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,6 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Šírka [mm]: | 539,8 |
| Hĺbka [mm]: | 203 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Počet HDMI: | 2 |
| Hmotnosť [kg]: | 3 |
| Výška [mm]: | 414,1 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 180 |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync Premium |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
