Acer CB272Gbmiprx 27" (UM.HB2EE.G06)
Kód: 177843
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ACER LCD Vero CB272Gbmiprx 69cm - 27"
Číslo dielu: UM.HB2EE.G06
Parametre
Uhlopriečka displeja: 27"
Rozlíšenie displeja: 1920 x 1080
Typ panela: IPS
Čas odozvy: 1 ms (VRB)
Svietivosť: 250 nitov
Maximálna obnovovacia frekvencia: 120 Hz
99% sRGB
Adaptívna synchronizácia: Áno
BlueLightShield Pro: Áno
Farba: čierna
Možnosti pripojenia
1x DisplayPort 1.2
1x HDMI 1.4
1x VGA
3,5 mm Jack port
Ergonómia
Podpora montážneho štandardu VESA: áno
Rozhranie pre montáž na panel: 100 x 100 mm
Nastaviteľná výška: áno
Otáčanie: Áno
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 8.6 kg |
| EAN: | 4711474261564 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 540,3 |
| Hĺbka [mm]: | 65,8 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 5,1 |
| Počet VGA: | 1 |
| Výška [mm]: | 323,1, 499,2 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 120 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VGA: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
