Acer Aspire 14 AI Steel Gray (A14-52M-58T2) (NX.JFVEC.002)
Kód: 159729
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Acer Aspire 14 AI (A14-52M-58T2)
Copilot+
Kláves Copilot (AI)
Acer Sense
Operačný systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core Ultra 5 226V (8 jadier - 4P + 4LPE, 8 vlákien, jadro P 2,1/4,5 GHz, jadro LPE 2,1/3,5 GHz, 8 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost NPU až do 40 TOPS
Pamäť: 16 GB LPDDR5X na doske
Pevný disk: 512 GB PCIe NVMe SSD PM4
Optická jednotka: nie
Čítačka pamäťových kariet: nie
Displej: 14" WUXGA (1920x1200) 16:10 lesklý OLED, DCI-P3 100%/Adobe 100%, 400 nitov, podpora HDR True black 500, TÜV Low Blue/Eyesafe
Grafická karta: Intel Arc 130V
Zvuk: 2x reproduktor; 2x mikrofón
Webová kamera: FHD IR USB TNR
Presný touchpad
Podsvietená klávesnica: áno (biela)
Numerická klávesnica: nie
Čítačka odtlačkov prstov: nie
Sieť: nie
Bezdrôtová komunikácia: WLAN + Bluetooth (Wifi 6E Intel AX211 802.11ax 2x2 + BT 5.3)
(podpora DisplayPortu cez USB-C/USB nabíjanie 5V; 3A/DC-in port 20V; 100W s podporou napájania cez USB-C): 2x USB Type-C™: USB4® 40Gb/s/Thunderbolt™ 4
2x USB 3.2 Gen1
Ďalšie porty:
1x kombinovaný konektor pre slúchadlá/mikrofón (3,5 mm)
1x HDMI 2.1
1x bezpečnostný slot Kensington
Batéria: 65Wh Li-ion
Napájanie: 65 W USB-C
Farba: oceľovo sivá
Materiál: hliník
Rozmery: 318,9x225,1x16,9 mm
Hmotnosť: približne 1,4 kg
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Copilot+ PC |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 4711474435712 |
| Výrobca grafických čipov: | Intel |
| Typ grafickej karty: | Integrovaná stránka |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FHD+ (1920 x 1200) |
| Frekvencia procesora [GHz]: | 2,1 |
| Typ operačnej pamäte: | LPDDR5x |
| Celková kapacita pamäte [GB]: | 512 |
| Typ displeja: | OLED |
| Uhlopriečka displeja [palce]: | 15,6 |
| Počet TOPs (celkovo): | 47 |
| Farba: | šedá |
| Bluetooth: | Áno |
| Typ skladovania: | SSD |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| Výstup na slúchadlá 3,5 mm: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Model grafickej karty: | Intel Arc Graphics 130V |
| Model procesora: | Intel Core Ultra 5 226V |
| Výrobca procesora: | Intel |
| Hmotnosť [kg]: | 1,4 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 2 |
| Šírka [cm]: | 31,9 |
| Veľkosť operačnej pamäte [GB]: | 16 |
| Názov NPU: | Intel AI Boost |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Operačný systém: | Windows 10 Home |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Webová kamera: | Áno |
| Kapacita SSD [GB]: | 512 |
| Séria procesorov: | Jadro Ultra 5 |
| Výška [cm]: | 1,7 |
| Hĺbka [cm]: | 22,5 |
| Počet USB-C: | 2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
