77'' LG OLED77C54LA
Kód: 163295
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | 71"–80" (178–203 cm) |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 38.5 kg |
| EAN: | 8806096367162 |
| Hmotnosť [kg]: | 18,6 |
| Smart TV: | Áno |
| Vstupy: | CI/CI+ slot |
| Šírka [cm]: | 144,1 |
| Obnovovacia frekvencia panela [Hz]: | 144 |
| Herné funkcie: | FreeSync Premium, NVIDIA G-SYNC, Herný režim, VRR |
| Webové aplikácie: | Disney+, Kuki, Lepší.TV, Skylink Live TV, Sledovani.tv, Telly, oneplay, YouTube, TikTok, SkyShowtime, Deezer, XBOX Game Pass, Netflix, Apple TV, Facebook, Spotify, Magenta TV, Vodafone TV, Rakuten TV, Twitch, Prima+, Antik TV, Canal+, Oktagon TV |
| Multimediálne funkcie: | Obraz v obraze (PIP), FastScan (Skylink), Nahrávanie na USB/externý disk (PVR), zrkadlenie obrazu |
| Tuner: | DVB-T, DVB-S2, DVB-T2, DVB-C, DVB-S |
| Farba: | Čierna |
| Uhlopriečka obrazovky: | 195 cm (77") |
| Hotelový režim: | Áno |
| Výška bez základne [cm]: | 82,6 |
| Výstupy: | Optický výstup |
| Wi-Fi: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Chromecast: | Áno |
| Hlasové ovládanie: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| DLNA: | Áno |
| Rozlíšenie: | Rozlíšenie 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Zobrazovacia technológia: | OLED |
| HbbTV: | Áno |
| Výška [cm]: | 88 |
| Hĺbka [cm]: | 23 |
| Operačný systém: | WebOS |
| Počet HDMI: | 4 |
| Kompatibilita s hlasovým asistentom: | Amazon Alexa, Súprava Apple Home Kit |
| Počet USB: | 3 |
| Hĺbka bez základne [cm]: | 4,51 |
| Energetická trieda: | F |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
