77" LG OLED77C51LA (2025)
Kód: 174580
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | 71"–80" (178–203 cm) |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 37.23 kg |
| EAN: | 8806096361993 |
| Typ podsvietenia: | OLED |
| Výstupy: | Optický výstup, Výstup na slúchadlá |
| Wi-Fi: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Herné funkcie: | NVIDIA G-SYNC, VRR, FreeSync Premium |
| Hlasové ovládanie: | Áno |
| Multimediálne funkcie: | Nahrávanie na USB/externý disk (PVR) |
| Tuner: | Analógový tuner |
| Bluetooth: | Áno |
| Rozlíšenie: | Rozlíšenie 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Farba: | Čierna |
| Hmotnosť [kg]: | 27,1 |
| Smart TV: | Áno |
| Vstupy: | CI/CI+ slot |
| Šírka [cm]: | 171,1 |
| Obnovovacia frekvencia panela [Hz]: | 120 |
| Výška bez základne [cm]: | 98,2 |
| Uhlopriečka obrazovky: | 195 cm (77") |
| Viacnásobné zobrazenie (rozdelená obrazovka): | Áno |
| Zobrazovacia technológia: | OLED |
| Výška [cm]: | 103,5 |
| Hĺbka [cm]: | 26,7 |
| Počet HDMI: | 4 |
| Počet USB: | 3 |
| Hĺbka bez základne [cm]: | 4,71 |
| Energetická trieda: | F |
| Kompatibilita s hlasovým asistentom: | Asistent Google, Siri |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.





