55" JVC LT-55VGQ8335
Kód: 145435
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
OBRÁZOK Displej QLED Rozlíšenie UHD / 4K (3840 x 2160 pxl) Uhlopriečka 139 cm (55") 3000 Hz Index obrazového výkonu MEMC - odhad pohybu / kompenzácia pohybu HDR 10+, HDR 10, Dolby Vision HDR PRÍJEM DVB-T2(HEVC H.265)/T (pozemný, terestriálny) Tuner DVB-S2/S (satelit), Skylink Fast Scan Tuner DVB-C (káblový) PAL SECAM B Prime Video, HBO MAX, Disney+ HbbTV Zdieľanie obrazovky AVS - sdílenie zvuku a videa Zabudované WiFi ĎALŠIE FUNKCIE Bluetooth Podpora ALLM, VRR, QMS Podpora eARC Prehliadač médií Hlasové vyhľadávanie EPG - sprievodca televíznymi programami Teletext Rodičovská kontrola ZVUK Dolby Atmos Priestorový zvuk Ekvalizéry Reproduktorový box Výkonný výkon 2 x 10 W KONEKTORY 3 x vstup HDMI (v. 2.1) 2 x vstup USB (v. 2.0) Výstup na sluchátka Digitálny optický zvukový výstup LAN - Ethernet CI+ slot PRÍSLUŠENSTVO ĎALŠIE napájanie 220-240 V/50 Hz Rozstup montážnych otvorov na stenu VESA 200 x 200 mm Špecifikácia: Šírka 136,0 cm Technológia zobrazovania LED Šírka 86,0 cm Výška 86,0 cm Uhlopriečka obrazovky 139 cm Hĺbka 15,5 cm Rozlíšenie displeja 4K Ultra HD Zobrazovacia technológia QLED (Quantum Dot) Hmotnosť 15,50 kg Hmotnosť 17,12 kg Frekvencia panelu 50/60 Hz HDR (vysoký dynamický rozsah) HDR Dolby Vision, HDR10+ jasu (mikro stmievanie) Áno Obraz v obraze (PIP) Nie Multiview Nie Ambilight Nie Smart TV Áno HbbTV (červené tlačidlo) áno Typ panela nie je určený Tuner DVB-C, DVB-S/S2, DVB-T2 (H.265) Dvojitý tuner Nie Video, Skylink Live TV, Better.TV, Sledovanie.tv, Twitch, Google Play, Kodi, Red Bull, Spotify, Kuki, VLC, HBO Max, Voyo, Disney Plus, O2 TV, SkyShowtime, Antik TV, Eurosport Player, Rakuten TV, Telly, Magenta TV DLNA Ano TimeShift Nie USB / HDD Áno Rýchle skenovanie - automatické ladenie Skylink Áno Integrovaný DVD prehrávač Nie Hlasové ovládanie nie Inteligentné diaľkové ovládanie nie Inteligentná funkcia Áno Bezdrôtové pripojenie Bluetooth, Wi-Fi, Chromecast ALLM Áno VRR Áno Herný režim Nie Zvuk DTS Virtual:X, Dol 20 W Prémiový zvukový systém Nie Súčasný Nie HDMI 2.1 3 HDMI ARC Áno Počet USB 2 USB 2.0 2 CI slot Áno LAN (Ethernet) Áno Scart Nie Vstup pre PC (VGA) Nie Výstup na sluchátka Áno Optický výstup Áno Energetická trieda 2020 Spotreba energie v pohotovostnom režime 0 W Zariadenie na úsporu energie Áno Napájanie 12/24 V Nie Amazon Alexa Nie Apple HomeKit Nie Google Home Áno Vlastný systém Nie Modelový rok 2024 Farba televízora (rám) čierna Farba zadnej strany televízora čierna Farba podstavca televízora strieborna Umelá inteligencia Nie Hotel záruka JVC 42 mesiacov Oficiálny distributor SK Krajina pôvodu Iné Otočný stredový stojan Šírka stojana / rozstup noh 44,1 cm Montážny rozmer (VESA) 200 × 200 mm Hmotnosť bez podstavca 12 kg Výška bez podstavca 72 cm Šírka bez podstavca 1Dodatočné parametre
| Kategória: | 51"–60" (128–153 cm) |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 17.12 kg |
| EAN: | 4975769483455 |
| Multimediálne funkcie: | FastScan (Skylink) |
| Tuner: | DVB-S2, DVB-T2, DVB-C |
| Farba: | Čierna |
| Webové aplikácie: | Google Play, Rakuten TV, Twitch, Prehrávač VLC Media Player, Antik TV, EUROSPORT Player, Kodi, Netflix, HBO Max, Prime Video, Red Bull, Spotify, Magenta TV, Disney+, Kuki, Lepší.TV, Skylink Live TV, Sledovani.tv, Telly, oneplay, YouTube, SkyShowtime |
| Výstupy: | Optický výstup, Výstup na slúchadlá |
| Typ podsvietenia: | Direct LED |
| Wi-Fi: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| EPG (programový sprievodca): | Áno |
| Chromecast: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 15,5 |
| Smart TV: | Áno |
| Vstupy: | CI/CI+ slot |
| Šírka [cm]: | 136 |
| Obnovovacia frekvencia panela [Hz]: | 60 |
| Výška bez základne [cm]: | 72 |
| Uhlopriečka obrazovky: | 139 cm (55") |
| Energetická trieda: | E |
| Zobrazovacia technológia: | QLED |
| Operačný systém: | Google TV |
| Hotelový režim: | Áno |
| HbbTV: | Áno |
| Výška [cm]: | 86 |
| Hĺbka [cm]: | 15,5 |
| Počet HDMI: | 3 |
| Počet USB: | 2 |
| Hĺbka bez základne [cm]: | 7 |
| Bluetooth: | Áno |
| DLNA: | Áno |
| VESA (rozmer): | 200 × 200 mm |
| Rozlíšenie: | Rozlíšenie 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
