55" JVC LT-55VGM9435
Kód: 145431
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
OBRÁZOK Displej QLED Mini LED podsvietenie Rozlíšenie UHD / 4K (3840 x 2160 pxl) Uhlopriečka 139 cm (55") 3300 Hz Index obrazového výkonu MEMC - odhad pohybu / kompenzácia pohybu HDR 10+, HDR 10, Dolby Viner DVB-T2(HEVC H.265)/T (pozemný, terestriálny) Tuner DVB-S2/S (satelit), Skylink Fast Scan Tuner DVB-C (káblový) PAL SECAM B Prime Video, HBO MAX, Disney+ HbbTV Zdieľanie obrazovky AVS - sdílenie zvuku a videa Zabudované WiFi ĎALŠIE FUNKCIE Bluetooth Podpora ALLM, VRR, QMS Podpora eARC Prehliadač médií Hlasové vyhľadávanie EPG - sprievodca televíznymi programami Teletext Priestorový zvuk Ekvalizéry Reproduktorový box Výkonný výkon 2 x 15 W Vstavaný subwoofer 12 W KONEKTORY 3 x vstup HDMI (v. 2.1) 2 x vstup USB (v. 2.0) Výstup na sluchátka Digitálny optický zvukový výstup LAN - Ethernet CI+ slot stojan VŠEOBECNÉ Síťové napájanie 220-240 V/50 Hz Rozstup montážnych otvorov na stenu VESA 400 x 200 mm Špecifikácia: Šírka 136,0 cm Technológia zobrazovania LED Šírka 86,0 cm Výška 86,5 cm Výška 8 Hĺbka 136,0 cm Hĺbka 15,5 cm Rozlíšenie displeja 4K Ultra HD Zobrazovacia technológia QLED (Quantum Dot) Hmotnosť 15,50 kg Hmotnosť 17,12 kg Frekvencia panelu 50/60 Hz HDR (vysoký dynamický rozsah) HDR podsvietenia Mini LED Miestne ovládanie jasu (mikro stmievanie) Áno Obraz v obraze (PIP) Nie Multiview Nie Ambilight Nie Smart TV Áno HbbTV (červené tlačidlo) áno Typ panela nie je špecifikovaný Tuner aplikácie Netflix, YouTube, Prime Video, Skylink Live TV, Better.TV, Sledovanie.tv, Twitch, Google Play, Kodi, Red Bull, Spotify, Kuki, VLC, HBO Max, Voyo, Disney Plus, O2 TV, SkyShowtime, Antik TV, Eurosport Player, Rakuten TV, Telly, Magenta TV HDD) nie Prehrávanie multimédií z USB / HDD Áno Rýchle skenovanie - automatické ladenie Skylink Áno Integrovaný DVD prehrávač Nie Hlasové ovládanie nie Inteligentné diaľkové ovládanie nie Inteligentná funkcia Áno Bezdrôtové pripojenie Bluetooth, Wi-Fi, Chromecast ALLM Áno VRR Áno Herný režim Nie DTS:X, Dolby Digital AC3 Hudobný výkon 42 W Prémiový zvukový systém Áno Komponentný Nie HDMI 2.1 3 HDMI ARC Áno Počet USB 2 USB 2.0 2 CI slot Áno LAN (Ethernet) Áno Scart Nie Vstup pre PC (VGA) Nie Výstup na sluchátkaÁ Á2 Spotreba v normálnom režime 77 kWh/1000 h Spotreba energie v pohotovostnom režime 0 W Zariadenie na úsporu energie Áno Napájanie 12/24 V Nie Amazon Alexa Nie Apple HomeKit Nie Google Home Áno Vlastný systém Nie Modelový rok 2024 Farba televízora (rám) čierna Farba zadnej strany televízora Rodičovský režim Áno Teletext Áno Predĺžená záruka JVC 42 mesiacov Oficiálny distributor SK Krajina pôvodu Iné Bočné nohy stojana Šírka stojana / rozstup noh 101,2 cm Montážny rozmer (VESA) 400 × 200 mm Hstavnosť bez podstavca 12 kg Výška bez podstavca 12 kg Výška bez podstavca 12 kg Hĺbka bez podstavca 7 cmDodatočné parametre
| Kategória: | 51"–60" (128–153 cm) |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 17.12 kg |
| EAN: | 4975769483493 |
| Tuner: | DVB-S2, DVB-T2, DVB-C, Analógový tuner |
| VESA (rozmer): | 400 × 200 mm |
| Farba: | Čierna |
| Typ podsvietenia: | Mini LED |
| Webové aplikácie: | Google Play, Rakuten TV, Twitch, Prehrávač VLC Media Player, EUROSPORT Player, Kodi, Netflix, HBO Max, Prime Video, Red Bull, Spotify, Magenta TV, Disney+, Kuki, Lepší.TV, Skylink Live TV, Sledovani.tv, Telly, oneplay, YouTube, SkyShowtime |
| Výstupy: | Optický výstup, Výstup na slúchadlá |
| Wi-Fi: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| EPG (programový sprievodca): | Áno |
| Hlasové ovládanie: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 15,5 |
| Smart TV: | Áno |
| Vstupy: | CI/CI+ slot |
| Šírka [cm]: | 136 |
| Obnovovacia frekvencia panela [Hz]: | 60 |
| Výška bez základne [cm]: | 85 |
| Uhlopriečka obrazovky: | 139 cm (55") |
| Energetická trieda: | F |
| Zobrazovacia technológia: | QLED |
| Operačný systém: | Google TV |
| HbbTV: | Áno |
| Výška [cm]: | 86 |
| Hĺbka [cm]: | 15,5 |
| Počet HDMI: | 3 |
| Počet USB: | 2 |
| Hĺbka bez základne [cm]: | 7 |
| Bluetooth: | Áno |
| Rozlíšenie: | Rozlíšenie 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
