55" D-LED Philips 55BDL4650D-UHD,VA,500cd,AN,24/7
Kód: 126416
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ukladanie a prehrávanie obsahu vo vnútornej pamätiObsah môžete ukladať a prehrávať vo vnútornej pamäti. Médiá môžete načítať na displej a obsah ihneď prehrať. Displej spolupracuje s interným prehliadačom a slúži aj ako vyrovnávacia pamäť pri streamovaní online obsahu. V prípade výpadku siete sa obsah naďalej prehráva z internej pamäte. Prehráva sa verzia obsahu uložená v medzipamäti, takže médiá môžete sledovať aj bez sieťového pripojenia.
Voliteľný modul 4G/LTE pre spoľahlivé pripojenie
Vyberte si optimálny modul 4G/LTE pre predvídateľnú šírku pásma a vyššiu rýchlosť sťahovania. Zabezpečí vám spoľahlivé pripojenie vhodné na archiváciu každodenných pracovných úloh, keď sa nemôžete pripojiť k miestnej sieti.
Funkcia FailOver. Zabezpečte, aby displej nikdy nebol prázdny
FailOver je revolučná technológia kritická pre komerčné aplikácie, ktorá automaticky prehráva záložný obsah na obrazovke v nepravdepodobnom prípade zlyhania prehrávača. Stačí vybrať primárne vstupné pripojenie a pripojenie FailOver a ste pripravení na okamžitú ochranu obsahu.
Podsvietenie: D-LED
Panel: VA
Uhlopriečka [palce]: 54,6"
Rozlíšenie: 3840 x 2160
Rozstup bodov [mm]: 0,2451 x 0,2451
Obnovovacia frekvencia: 60 Hz
Pomer strán: 16:9
Jas [cd/m2]: 500
Kontrast: 5000:1
Čas odozvy [ms]: 8 ms
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Počet farieb: 1,07 miliardy
Operačný systém: 1: Operačný systém: Android 11
Vylepšenie obrazu: Android 4.0:
3:2/2:2 technológia stiahnutia pohybu
Vylepšený dynamický kontrast
Progresívne skenovanie
Kompenzácia prelínania pohybu
Reproduktory: 2 x 10 W RMS
Konektory:
Video vstup:
DVI-I (x 1)
DisplayPort 1.4 x 1
HDMI 2.0 (x 2)
USB 3.0 (x 2)
VGA (cez DVI)
Video výstup
DisplayPort 1.4 x 1
Zvukový vstup:
3,5 mm konektor
Zvukový výstup:
3,5 mm konektor
Externé ovládanie:
RJ45
2,5 mm konektor RS232C (vstup/výstup)
3,5 mm IR konektor (vstup/výstup)
Ďalšie pripojenia
Konektory antény 4G/LTE
Micro USB (x1) (OTG)
USB 2.0 (x1)
Wi-Fi
Wi-Fi 6 + Bluetooth 5.2 (plug-in)
Multimediálne aplikácie:
Prehrávanie hudby z USB: AAC, HEAAC, MPEG
Prehrávanie videa cez USB: VIDEO: BMP, JPEG, PNG
Prehrávanie videa USB: MPEG, H.264, H.263, H.265, AVI, MP4, MPEG4, VP8, VP9, WEBM
Napájanie: 100-240 VAC, 50-60 Hz, 1,5 A
Pohotovostný režim [W]: 0,5 W
Trieda energetickej účinnosti: G
Nástenný držiak: 400 x 400 mm, M6
Orientácia:
(18/7)
Na výšku (18/7)
Farba: čierna
Rozmery:
Šírka: 1241,8 mm
Výška: 712,6 mm
Hĺbka prístroja: 63,6 mm
Hmotnosť [kg]: 16,6 kg
Obsah balenia:
Kábel RS232 s uzavretou slučkou
Logo Philips (1x)
Kryt spínača striedavého prúdu
Kryt USB (x 1)
Skrutky
Napájací kábel
Kábel infračerveného snímača (1,8 m) (x 1)
Stručná príručka
Diaľkové ovládanie a batérie AAA
Kábel RS232
Modul WiFi
Káblové svorky (x 3)
Záruka: 36 mesiacov
Dodatočné parametre
| Kategória: | 4K |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 21.5 kg |
| EAN: | 8712581799830 |
| Číslo portu displeja: | 2 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 55 |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| DVA: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Hmotnosť [kg]: | 16,6 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 2 |
| Výška [mm]: | 713 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Jas [cd/m2]: | 500 |
| Šírka [mm]: | 1242 |
| Hĺbka [mm]: | 64 |
| Čas odozvy [ms]: | 8 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Kontrast: | 5000:1 |
| Energetická trieda: | G |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 400 × 400 mm |
| Typ displeja: | VA |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
