49" Samsung Odyssey OLED G93SD
Kód: 161054
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zakrivený 1800RHDR10
HDR10+ Gaming
Režim šetrenia očí
Bez blikania
Obraz v obraze
Obraz po obraze
Quantum Dot Color
Veľkosť obrazu
FreeSync Premium Pro
Kompatibilný s G-Sync
Časovač vypnutia Plus
Čierny ekvalizér
Virtuálny bod AIM
Synchronizácia jadra
Super Arena Gaming UX
Typ obrazovky: OLED
Uhlopriečka [palce]: 49
Rozlíšenie: (5 120 × 1 440)
Obnovovacia frekvencia [Hz]: Max. 240 Hz
Pomer strán: 32:09
Jas [cd/m2]: 250 (typ), 200 (min)
Kontrast: 1 000 000:1 (statický)
Čas odozvy [ms]: 0,03 ms (GTG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178° / 178°
Farby: max. 1 miliarda
Reproduktory: Nie
Konektory:
DisplayPort 1× (verzia 1.4)
HDMI 1× (verzia 2.1)
Micro HDMI 1× (verzia 2.1)
Výstup na slúchadlá: Áno
USB-C (dátový vstup): 1×
USB-C (výstup): 2× (verzia 3.2 Gen1)
Napájanie: AC 100-240 V (externý adaptér)
Spotreba energie [W]: 61,0 W (typ), 220 W (max.)
Pohotovostný režim [W]: 0,50 W
Trieda energetickej účinnosti: G
Montáž na stenu: 100 × 100 mm
Naklonenie monitora:
HAS (výškovo nastaviteľný stojan): 120,0 ± 5,0
Náklon: -2°(±2°) ~ 15°(±2°)
Farba: strieborná
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 1194,7 × 529,3 × 284,1 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 1194,7 × 365 × 180,8 mm
Hmotnosť [kg]: 12,9 kg (so stojanom), 9,2 kg (bez stojana)
Záruka: 24 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 49" a viac |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 13 kg |
| EAN: | 8806095700656 |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Šírka [mm]: | 1194 |
| Hĺbka [mm]: | 284 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,03 |
| Hmotnosť [kg]: | 12,9 |
| Výška [mm]: | 529 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 240 |
| Synchronizácia obrazu: | Adaptívna synchronizácia, AMD FreeSync Premium Pro |
| Pomer strán: | 32:9 |
| Typ displeja: | OLED |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 49 |
| Kontrast: | 1000000:1 |
| Energetická trieda: | G |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 5120 × 1440 |
| USB-C: | Áno |
| Micro HDMI: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
