49" Samsung Odyssey G95C
Kód: 127011
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Herný zakrivený monitorDvojité rozlíšenie QHD 5120x1440
Pomer strán 32:9
Čas odozvy 1 ms
Obnovovacia frekvencia 240 Hz
konektory
1x DisplayPort
2x HDMI
2x USB
výstup na slúchadlá
nastaviteľná výška
VESA
HDR1000
HDR10+ Gaming
92% pokrytie DCI
FreeSync Premium Pro.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 49" a viac |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 20.6 kg |
| EAN: | 8806095234915 |
| Typ displeja: | VA |
| Pomer strán: | 32:9 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 49 |
| Energetická trieda: | G |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Kontrast: | 2500:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 5120 × 1440 |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync Premium Pro, Adaptívna synchronizácia |
| Hmotnosť [kg]: | 15,6 |
| Výška [mm]: | 568 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 240 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 450 |
| Šírka [mm]: | 1148 |
| Hĺbka [mm]: | 421 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
