49" Samsung Odyssey G91F
Kód: 161049
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zakrivený 1000R
VESA DisplayHDR 600
HDR10+ Gaming
Riešenie na úsporu energie
Režim šetrenia očí
Bez blikania
Obraz v obraze
Obraz po obraze
Veľkosť obrazu
Časovač vypnutia Plus
Ekvalizér čiernej farby
FreeSync Premium Pro
Virtuálny bod AIM
Super Arena Gaming UX
Adaptívny obraz
Typ obrazovky: VA
Uhlopriečka [palce]: 49
Rozlíšenie: (5 120 × 1 440)
Obnovovacia frekvencia [Hz]: Max. 144 Hz
Pomer strán: 32:09
Jas [cd/m2]: 350 (typ), 280 (min)
Kontrast: 2500:1 (statický), Mega DCR (dynamický)
Čas odozvy [ms]: 1 ms (GTG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178° / 178°
Farby: Max. 1,07 miliardy
Reproduktory: Nie
Konektory:
DisplayPort 1× (verzia 1.4)
HDMI 2× (verzia 2.1)
Výstup na slúchadlá: Áno
USB-B (upstream): 1×
USB-A (downstream): 2× (verzia 3.2 Gen1)
Napájanie: AC 100-240 V (interné)
Spotreba energie [W]: 45,0 W (typ), 180 W (max.)
Pohotovostný režim [W]: 0,50 W
Trieda energetickej účinnosti: G
Montáž na stenu: 100 × 100 mm
Naklonenie monitora:
(výškovo nastaviteľný stojan): 120,0 mm (±5,0 mm)
Náklon: -2,0° (±2°) až +11,0° (±2°)
Otáčanie: -15,0° (±3°) až +15,0° (±3°)
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 1147,6 × 568,4 × 420,5 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 1147,6 × 363,5 × 293,8 mm
Hmotnosť [kg]: 15,6 kg (so stojanom), 10,6 kg (bez stojana)
Obsah balenia: Napájací kábel (1,5 m), DP kábel
Záruka: 24 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 49" a viac |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 15.6 kg |
| EAN: | 8806095977355 |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Šírka [mm]: | 1147 |
| Hĺbka [mm]: | 420 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Hmotnosť [kg]: | 15,6 |
| Výška [mm]: | 568 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 144 |
| Synchronizácia obrazu: | Adaptívna synchronizácia, AMD FreeSync Premium Pro |
| Pomer strán: | 32:9 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 49 |
| Energetická trieda: | G |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Kontrast: | 2500:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Typ displeja: | VA |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 5120 × 1440 |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| USB-C: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
