49" Odyssey OLED G91SD
Kód: 150535
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
FreeSync Premium ProKompatibilný s G-Sync
Čierny ekvalizér
144 Hz
Bez blikania
Typ obrazovky: OLED
Uhlopriečka [palce]: 49
Rozlíšenie: (5 120 X 1 440)
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 144
Pomer strán: 32:9
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1 000 000:1
Čas odozvy [ms]: 0,03
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Počet farieb: 1,07bil.
0,07/viditeľná (0,07/viditeľná) Konektory: 0,07/viditeľná (0,07/viditeľná)
Display Port: x1
HDMI: x1
Micro HDMI: x1
Konektor pre slúchadlá: Áno
USB-C Upstream (iba dáta): Áno
USB-C 3.2 Gen 1 Downstream: x1
Napájanie: externé, AC 100~240V
Spotreba energie: 12,9
Pohotovostný režim [W]: 0,5
Trieda energetickej účinnosti: G
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Mechanické časti: 100 x 100 mm:
Nastaviteľná výška 120,0 ± 5,0
Náklon -2°(±2°) ~ 15°(±2°)
Farba: strieborná
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 1194,7 x 529,3 x 284,1
Hmotnosť [kg]: 12,9
Dodatočné parametre
| Kategória: | 49" a viac |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 18.5 kg |
| EAN: | 8806095810669 |
| Kontrast: | 1000000:1 |
| Energetická trieda: | G |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 5120 × 1440 |
| USB-C: | Áno |
| Micro HDMI: | Áno |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync Premium Pro, Adaptívna synchronizácia |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Pomer strán: | 32:9 |
| Typ displeja: | OLED |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 49 |
| Hmotnosť [kg]: | 12,6 |
| Výška [mm]: | 528,3 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 144 |
| Počet mikro HDMI: | 1 |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Šírka [mm]: | 1193,8 |
| Hĺbka [mm]: | 284,48 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,03 |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
