49" Odyssey OLED G9 Smart
Kód: 117019
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Typ obrazovky: OLEDUhlopriečka [palce]: 49
Rozlíšenie: 5 120 × 1 440
Obnovovacia frekvencia: max. 240 Hz
Pomer strán: 32:9
Jas [cd/m2]: 420
Kontrast: 1 000 000:1 (typ)
HDR (vysoký dynamický rozsah): VESA DisplayHDR True Black 400
HDR10+: HDR10+ Gaming
Čas odozvy [ms]: 0,03 (GTG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178° (H) / 178° (V)
Počet farieb: Max. 1,07B
Reproduktory: ÁNO
Konektory:
Display Port: 1 x
HDMI: 1 x
Micro-HDMI: 1 x
Verzia HDMI: 2.0
Porty USB: 3
Rozbočovač USB verzia 3
Výkon reproduktorov: 5 W x 2
Napájanie: interné, AC 100~240 V
Spotreba energie [W]: 75 W
Spotreba energie (režim vypnutia): Menej ako 0,3 W
Trieda energetickej účinnosti: G
Montáž na stenu: 100 × 100
Typ základne: HAS
HAS (výškovo nastaviteľný stojan): 120,0 ± 5,0 mm
Náklon: -2°(±2°) ~ 15°(±2°)
Farba: strieborná
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 1194,7 x 529,3 x 284,1 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 1194,7 x 365 x 180,8 mm
Hmotnosť [kg]: 8,8 kg, so stojanom 12,6 kg
Obsah balenia:
Dĺžka napájacieho kábla: 1,5 m
DP kábel
Kábel HDMI na Micro HDMI
Záruka: 24 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 49" a viac |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 12.5 kg |
| EAN: | 8806094973563 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Pomer strán: | 32:9 |
| Typ displeja: | OLED |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 49 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 5120 × 1440 |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync Premium Pro, Adaptívna synchronizácia |
| Hmotnosť [kg]: | 12,9 |
| Výška [mm]: | 529 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 240 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Šírka [mm]: | 1195 |
| Hĺbka [mm]: | 237 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,03 |
| Kontrast: | 100000000:1 |
| Energetická trieda: | G |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
