44,5" Lenovo Legion R45w-30
Kód: 145731
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zakrivenie - 1500RKamera- Lenovo® LC 50 Support
ClearMR 7000
Podpora obrazu v obraze (PIP) / obrazu podľa obrazu (PBP)
DisplayHDR™ 400
True Split
Podpora herných konzol
Prepínač KVM
Prirodzený nízky obsah modrého svetla
Podpora Lenovo® Artery (Lenovo Display Control Center)
Adaptívna synchronizácia VESA
AMD FreeSync™ Premium Pro
Inteligentné napájanie
Typ obrazovky: Vertikálne zarovnanie
Podsvietenie: WLED
Uhlopriečka [palce]: 44,5"
Rozlíšenie: 5120 x 1440
Rozstup bodov [mm]: 0,212
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 165 Hz / 170 Hz (pretaktovanie)
Pomer strán: 32:9
Povrch displeja: Rozmery: 10 × 10 mm: Anti-glare:
Jas [cd/m2]: 450 nitov
Kontrast: 3000:1
Čas odozvy [ms]: 1 ms (MPRT) / 4 ms (úroveň 4) / 7 ms (úroveň 3) / 9 ms (úroveň 2) / 12 ms (úroveň 1)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178° / 178°
Počet farieb: 16,7 milióna
Reproduktory: 3 W x 2
USB: 3x USB-A 3.2 Gen 1, 1x USB-B 3.2 Gen 1 (USB upstream), 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (DP 1.4 Alt Mode, USB upstream)
Video konektor: 2x HDMI® 2.1, 1x DP 1.4, 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (DP 1.4 Alt Mode)
Sieťové pripojenie: 1x RJ45, Ethernet (10M/100M/1000M/2500M)
Napájanie: integrované
Spotreba energie [W]: 34 W
Montáž na stenu: Podporuje montáž VESA 100 x 100 mm / 200 x 100 mm
Stojan s nastavením sklonu, otočenia a výšky
Farebný odtieň: Čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 1089,9 x 528,4 x 341,1 mm
Hmotnosť [kg]: 12,1 kg
Záruka: 36 mesiacov.
https://psref.lenovo.com/Detail/Lenovo_Monitors/Lenovo_Legion_R45w_30?M=67B1GAC3EU
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33"–48" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 20.2 kg |
| EAN: | 0196803817638 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 5120 × 1440 |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync Premium Pro, Adaptívna synchronizácia |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Pomer strán: | 32:9 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 44,5 |
| Typ displeja: | VA |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | F |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Šírka [mm]: | 1089 |
| Hĺbka [mm]: | 341 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Hmotnosť [kg]: | 12,1 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 3 |
| Výška [mm]: | 528 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 165 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
