43" Samsung Smart Monitor M70F
Kód: 165711
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
HDR10Režim šetrenia očí
Bez blikania
Veľkosť obrazu
Virtuálny bod AIM
Herný panel
Adaptívny obraz
Super Ultrawide GameView
HDMI-CEC
Typ obrazovky: VA
Uhlopriečka [palce]: 43
Rozlíšenie: 3 840 x 2 160
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 60 Hz
Pomer strán: 16:09
Jas [cd/m2]: 300 cd/m2
Kontrast: 5 000:1 (statický)
Čas odozvy [ms]: 4 ms (GTG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178° / 178°
Farba: Max. 1B
Reproduktory: Áno (20 W)
Konektory:
HDMI: 2× (verzia 2.0)
Verzia HDCP (HDMI): 2.2
Port USB: 3× USB-A (verzia 2.0), 1× USB-C (65 W)
Verzia HDCP (USB-C): 2.2
Sieťové pripojenie: Wi-Fi 5, Bluetooth 5.2
Napájanie: AC 100 - 240 V (interné)
Spotreba energie [W]: 51,0 W
Pohotovostný režim [W]: 0,50 W
Trieda energetickej účinnosti: F
Montáž na stenu: 200 × 200 mm
Ergonómia: Náklon -2,0° (±2,0°) až 20,0° (±2,0°)
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 965,5 × 629,3 × 247,2 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 965,5 × 559,8 × 25,7 mm
Hmotnosť [kg]: 10,6 kg (so stojanom), 8,5 kg (bez stojana)
Obsah balenia: Napájací kábel (1,5 m), kábel HDMI, kábel USB-C, diaľkové ovládanie
Záruka: 24 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33"–48" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 10.6 kg |
| EAN: | 8806097327585 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 43 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 3 |
| Typ displeja: | VA |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Šírka [mm]: | 965,5 |
| Hĺbka [mm]: | 247,2 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Kontrast: | 5000:1 |
| Energetická trieda: | F |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Inteligentný monitor: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 10,6 |
| Výška [mm]: | 629,3 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VESA (rozmer): | 200 × 200 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
