43" Samsung Odyssey Neo G70NC
Kód: 8997967
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Monitor 43"UHD 4K
3840x2160
16:9
mini LED
obnovovací frekvence 144Hz
odezva 1ms MPRT
2x HDMI
1x DisplayPort
věrné podání barev
HDR10+, AMD Freesync, Flicker Free
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33"–48" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| EAN: | 8806094712100 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Kontrast: | 1000000:1 |
| Energetická trieda: | G |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 200 × 200 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync Premium Pro, Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync, Adaptívna synchronizácia |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Jas [cd/m2]: | 400 |
| Šírka [mm]: | 961 |
| Hĺbka [mm]: | 254 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Typ displeja: | VA |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 43 |
| Hmotnosť [kg]: | 11,7 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 2 |
| Výška [mm]: | 635 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 144 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
