40" Samsung Odyssey G75F
Kód: 172559
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
VESA DisplayHDR 600HDR10+ Gaming
Riešenie na úsporu energie
Režim šetrenia očí
Bez blikania
Obraz v obraze
Obraz po obraze
Veľkosť obrazu
FreeSync Premium Pro
Časovač vypnutia Plus
Čierny ekvalizér
Virtuálny bod AIM
Synchronizácia jadra
Super Arena Gaming UX
Automatické prepínanie zdrojov+
Super Ultrawide GameView
Typ obrazovky: Zakrivená 1000R
Podsvietenie: VA
Uhlopriečka [palce]: 40
Rozlíšenie: WUHD (5 120 x 2 160)
Rozstup bodov [mm]: 926,8224 x 391,0032 mm
Obnovovacia frekvencia [Hz]: Max. 180
Pomer strán: 21:9
Povrch displeja: Rozmery: 21:9: UL Bez odleskov
Jas [cd/m2]: 350 typ., 280 min.
Kontrast: 3000:1
Čas odozvy [ms]: 1
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Farby: Max. 1,07B
Reproduktory: Nie
Konektory:
1x Display Port (verzia 01.IV, HDCP 02.II)
2x HDMI (verzia 02.I, HDCP 02.II)
1x port USB-B upstream
2x USB-A Downstream Port (3.2 Gen1)
Výstup na slúchadlá
Napájanie: AC 100-240 V (externý adaptér)
Spotreba energie [W]: Max. 140, typ 39,0
Pohotovostný režim [W]: 0,50
Trieda energetickej účinnosti: F
Montáž na stenu: 100 x 100
Ergonómia:
(výškovo nastaviteľný stojan): 120,0 mm (±5,0 mm)
Náklon: -5,0° (±2,0°) - 20,0° (±2,0°)
Otáčanie: -20,0° (±3,0°) - 20,0° (±3,0°)
Farba:
Predná časť: čierna
Zadná: čierna
Stojan: čierny
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 928,6 x 599,0 x 303,8
Rozmery (bez podstavca, ŠxVxH mm): 928,6 x 422,8 x 196,1
Hmotnosť [kg]:
11,3 (s podstavcom)
7,3 (bez podstavca)
15,3 (v balení)
Obsah balenia:
1,5 m napájací kábel
DP kábel
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33"–48" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 11.3 kg |
| EAN: | 8806097438533 |
| Typ displeja: | VA |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 40 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 5120 × 2160 |
| Synchronizácia obrazu: | Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync Premium Pro, Adaptívna synchronizácia |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | F |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Šírka [mm]: | 928,6 |
| Hĺbka [mm]: | 303,8 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Pomer strán: | 21:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 11,2 |
| Výška [mm]: | 599 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 180 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
