40" Philips 40B1U5600
Kód: 109735
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ultraširokouhlý LCD monitor s USB-CTento multifunkčný monitor Philips s USB-C ponúka jednoduché nastavenie. Pomocou jediného kábla môžete sledovať plynulé video vo vysokom rozlíšení, prenášať dáta a nabíjať notebook. Držiak na slúchadlá posúva manipuláciu s káblom na novú úroveň.
Technológia sRGB
Režim LowBlue
EasyRead
Adaptívna synchronizácia
Režim PIP/PBP
Typ obrazovky: technológia IPS
Podsvietenie: systém W-LED
Uhlopriečka [palce]: 39,53 palca
Rozlíšenie: HDMI: 3440 x 1440 pri 100 Hz, DP/USB-C: 3440 x 1440 pri 120 Hz
Rozstup bodov [mm]: 0,26925
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 120 Hz
Pomer strán: 21:9
Povrch displeja: Antireflexný, 3H, 25 % zákal
Jas [cd/m2]: 500
Kontrast: 1200:1
Čas odozvy [ms]: 4 ms (stupne šedej)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Farby: 16,7 milióna (8 bitov)
Reproduktory: 5 W x 2
Vstup signálu: USB-C x 1 (upstream, DP Alt mode, Data, PD do 100 W)
Pripojenie HDCP: HDCP 1.4 (HDMI/DisplayPort/USB-C), HDCP 2.2 (HDMI/DisplayPort/USB-C)
HBR3: HBR3 (USB-C / DisplayPort)
Rozbočovač USB: USB 3.2, 1. generácia / 5 Gb/s, USB-C upstream x 1, USB-A downstream x 4 (s 1 pre rýchle nabíjanie B.C 1.2), USB-C downstream x 1 (dáta, PD 15 W)
Zvukový vstup/výstup.
Synchronizačný vstup: samostatná synchronizácia
Napájanie: vstavané, AC 100-240 V, 50-60 Hz
Spotreba energie [W]: 36 W (typ.) (testovacia metóda EnergyStar)
Pohotovostný režim [W]: 0,4 W (typ.)
Montáž na stenu: VESA (100 x 100 mm)
Naklonenie monitora:
150 mm Výškové nastavenie.
Otáčanie: +/- 180 stupňov
Naklonenie: -5/30 stupňov
Nastavenie skosenia: -/+ 2 stupne
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 944 x 628 x 280 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 944 x 419 x 54 mm
Hmotnosť [kg]: 9,72 kg/ 13,94 kg
Obsah balenia:
Monitor so stojanom
Kábel HDMI, kábel DisplayPort, kábel USB-C na C/A Y, napájací kábel
Používateľská dokumentácia
Záruka.
https://www.philips.cz/c-p/40B1U5600_00/business-monitor-ultrasiroky-lcd-monitor-s-usb-c
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33"–48" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 18 kg |
| EAN: | 8712581797478 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 40 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Energetická trieda: | F |
| Kontrast: | 1200:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 500 |
| Šírka [mm]: | 944 |
| Hĺbka [mm]: | 280 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Hmotnosť [kg]: | 13,9 |
| Výška [mm]: | 628 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | UWQHD (3440 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Pomer strán: | 21:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
