39" LG UltraGear 39GX90SA-W so systémom webOS, zakrivený
Kód: 164612
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
39" zakrivený (800R) herný monitor OLED s rozlíšením 3440 × 1440 (WQHD), frekvenciou 240 Hz a odozvou <1 ms GtG. Podporuje G-SYNC Compatible/FreeSync Premium a HDR10 s certifikáciou DisplayHDR 400 TRUE BLACK.Špecifikácie
Názov produktu: 39GX90SA-W (modelový rok 2025)
Uhlopriečka displeja: 39" (99 cm), pomer strán 21:9
Typ panela: OLED, antireflexný, 800R zakrivenie
Rozlíšenie: 3440 x 1440 (WQHD UltraWide)
Obnovovacia frekvencia (max.): 240 Hz
Čas odozvy: 10 min: Menej ako 1 ms GtG
Jas (typ.): 275 cd/m2
Kontrastný pomer (typ.): 1 500 000 : 1
Farebný gamut: 1,5 mm (1,5 mm): DCI-P3 98,5 % (10bit)
HDR/Synchronizácia: HDR 10, VESA DisplayHDR 400 TRUE BLACK, AMD FreeSync™ Premium, kompatibilný s NVIDIA G-SYNC™
Video vstupy: 2x HDMI 2.1, 1x DisplayPort 1.4 (DSC), 1x USB-C (prenos dát + videa)
Pripojenie: LAN (RJ-45), 2x USB Downstream 2.0, výstup na slúchadlá
Napájanie USB-C: 65 W
Zvuk: 7 W x 2 reproduktory
Dizajn/nastavenia: Nastavenie polohy (náklon/výška/otáčanie), RGB LED osvetlenie (šesťuholníkové osvetlenie)
Hmotnosť: 7,3 kg (bez stojana)
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33"–48" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 17.5 kg |
| EAN: | 8806096433102 |
| Kontrast: | 1500000:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 6,2 |
| Výška [mm]: | 580,4, 470,4 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | UWQHD (3440 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 240 |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync Premium, Adaptívna synchronizácia, Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | OLED |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 39 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 2 |
| Pomer strán: | 21:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Inteligentný monitor: | Áno |
| Energetická trieda: | G |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Jas [cd/m2]: | 275 |
| Šírka [mm]: | 784,1 |
| Hĺbka [mm]: | 291,8 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,03 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
