37,5" monitor HP 738pu zakrivený
Kód: 175524
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Profesionálny 37,5" zakrivený monitor (2300R) s panelom IPS Black a rozlíšením WQHD+ (3 840 x 1 600). Kľúčovou funkciou je Thunderbolt 4 na prenos dát, videa a napájania (až 100 W) pomocou jedného kábla. Ponúka skvelý kontrast 2 000 : 1, HDR 400, zabudovanú 5Mpx infračervenú kameru s funkciou Windows Hello a gigabitovú sieť LAN.Displej a základné špecifikácie
Uhlopriečka displeja: 95,30 cm (37,5")
Rozlíšenie: 3 840 × 1 600 (WQHD+)
Typ a povrchová úprava panela: Matný IPS čierny, antireflexný, zakrivenie 2300R, bez blikania
Jas: 400 nitov
Kontrastný pomer: 2 000 : 1 statický
Čas odozvy: 5 ms (stupne šedej) s funkciou Overdrive
Farebný gamut: 100 % sRGB, 98 % Display P3 (10 bitov)
Pripojenie
Video vstup: 1× HDMI 2.0, 1× DisplayPort 1.4, 1× USB-C (DisplayPort 1.4)
Thunderbolt 4 (vstup): 1× USB-C s rozhraním Thunderbolt 4 (40 Gb/s, výkon až 100 W)
Thunderbolt 4 (výstup): 1× Thunderbolt 4 (Daisy Chain, výkon do 15 W)
USB: 2× USB-C (1× výkon až 65 W, 1× výkon až 15 W), 5× USB 3.2 Gen 2 Type-A
Sieť: 1× RJ-45 (Gigabit LAN)
Multimédiá a funkcie
Multimédiá: 4× 3 W interné reproduktory s DTS Virtual:X, 5 MP IR kamera s podporou Windows Hello
Nastaviteľnosť: Výškovo nastaviteľný stojan (150 mm), náklon (-5° až +20°), otočenie (±10°), podpora VESA 100 × 100 mm
Špeciálne funkcie: prepínač KVM, obraz v obraze, obraz po obraze, reťazový prenos
Fyzické parametre a spotreba energie
Rozmery (so základňou, Š × H × V): 89,44 × 26,69 × 43,10 ~ 58,10 cm
Hmotnosť (so základňou): 12,25 kg
Spotreba energie (typická): 62 W
Záruka: 3 roky (v servisnom stredisku)
Obsah škatule
Monitor
Kábel Thunderbolt (1,0 m)
Kábel HDMI (1,8 m)
Kábel USB A-C (1,8 m)
Napájací kábel
Montážny adaptér VESA
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33"–48" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 19.1 kg |
| EAN: | 197497776584 |
| Jas [cd/m2]: | 400 |
| Šírka [mm]: | 894 |
| Energetická trieda: | G |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB 3.1 (USB-A): | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 37,5 |
| Počet USB 3.1 (USB-A): | 5 |
| Pomer strán: | 21:9 |
| Integrovaná kamera: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Hmotnosť [kg]: | 12,25 |
| Výška [mm]: | 581 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 3840 x 1600 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Kontrast: | 2000:1 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Thunderbolt 4 (USB-C): | Áno |
| Hĺbka [mm]: | 431 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 2 |
| Počet Thunderbolt 4 (USB-C): | 2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
