37" Samsung ViewFinity S80UD
Kód: 160967
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
HDR10Riešenie na úsporu energie
Režim šetrenia očí
Bez blikania
Obraz v obraze
Obraz po obraze
Veľkosť obrazu
Časovač vypnutia Plus
Automatické prepínanie zdrojov+
Adaptívny obraz
Prepínač KVM
Typ obrazovky: VA
Uhlopriečka [palce]: 37 palcov
Rozlíšenie: 4K (3840 x 2160)
Rozstup bodov [mm]: Neuvedené
Obnovovacia frekvencia [Hz]: Max. 60 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Matný
Jas [cd/m2]: 350 cd/m2 (typ.)
Kontrast: 3000:1 (statický)
Čas odozvy [ms]: 5 ms
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Farby: Max. 1,07B (1,07 miliardy farieb)
Reproduktory: Nie
Konektory:
Display Port x 1
HDMI x 1 (2.0)
Výstup na slúchadlá
Porty USB: 3
Verzia rozbočovača USB: 3.0 x 3ea
USB-C: 1 EA
Nabíjací výkon USB-C: 90 W
Vstupný port USB-B: 1x
Ethernet (LAN)
Napájanie: Interné napájanie, AC 100~240V
Spotreba energie [W]: 37,0 W (typ.)
Pohotovostný režim [W]: 0,30 W
Trieda energetickej účinnosti: F
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Naklonenie monitora:
(výškovo nastaviteľný stojan): 120 mm (±5,0 mm)
Náklon: -5,0° (±2,0°) ~ 20,0° (±2,0°)
Otáčanie: -30,0°(±3,0°) ~ 30,0°(±3,0°)
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 823,9 x 648,0 x 250,0 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 823,9 x 486,5 x 41,8 mm
Hmotnosť [kg]: 8,9 kg (so stojanom), 5,9 kg (bez stojana)
Záruka: 36 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33"–48" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| EAN: | 8806095971025 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 8,9 |
| Výška [mm]: | 648 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | F |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Šírka [mm]: | 823 |
| Hĺbka [mm]: | 250 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 37 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Typ displeja: | VA |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
