37" Samsung ViewFinity S70D
Kód: 161055
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
HDR10Riešenie na úsporu energie
Režim šetrenia očí
Bez blikania
Obraz v obraze
Obraz po obraze
Veľkosť obrazu
Časovač vypnutia Plus
Adaptívny obraz
Typ obrazovky: VA
Uhlopriečka [palce]: 37
Rozlíšenie: 4K (3 840 × 2 160)
Obnovovacia frekvencia [Hz]: Max. 60 Hz
Pomer strán: 16:09
Jas [cd/m2]: 350 (typ), 280 (min)
Kontrast: 3000:1 (typ), Mega DCR (dynamický)
Čas odozvy [ms]: 5 ms
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178° / 178°
Farby: Max. 1,07 miliardy
Reproduktory: Nie
Konektory:
DisplayPort 1× (verzia 1.2)
HDMI 1× (verzia 2.0)
Výstup na slúchadlá: Áno
Napájanie: AC 100-240 V (interné)
Spotreba energie [W]: 35,4 W (typicky), 110 W (max.)
Pohotovostný režim [W]: 0,50 W
Trieda energetickej účinnosti: F
Montáž na stenu: 100 × 100 mm
Náklon monitora: -5,0° (±2,0°) až +25,0° (±2,0°)
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 823,9 × 565,0 × 250 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 823,9 × 486,5 × 41,8 mm
Hmotnosť [kg]: 8,1 kg (so stojanom), 5,8 kg (bez stojana)
Obsah balenia: Napájací kábel (1,5 m), kábel HDMI
Dodávaný video kábel: HDMI
Certifikát TCO: Áno
Záruka: 36 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33"–48" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 8.1 kg |
| EAN: | 8806095970998 |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Šírka [mm]: | 823 |
| Hĺbka [mm]: | 250 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | F |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 37 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 8,1 |
| Výška [mm]: | 565 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Typ displeja: | VA |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
