34'' LG 34U511A-B
Kód: 169612
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
34" UltraWide (21:9) monitor IPS s rozlíšením 2560x1080, frekvenciou 100 Hz a časom odozvy 5 ms. Ponúka HDR 10 s certifikáciou DisplayHDR 400 a jas 400 cd/m2. Podporuje technológiu AMD FreeSync a má takmer bezrámčekový dizajn.Špecifikácie
Názov produktu: UltraWide
Uhlopriečka displeja: 34" (86,6 cm)
Pomer strán 21:9.
Rozlíšenie: 2560 x 1080 (UltraWide Full HD)
Typ panela: IPS, antireflexný, 8bit (6bit+FRC)
Obnovovacia frekvencia (max.): 100 Hz
Čas odozvy: 5 ms (GtG pri rýchlejšej odozve)
Jas (typ.): 400 cd/m2
Kontrastný pomer (typ.): 1000:1
Farebný rozsah: sRGB 99 % (typ.)
Video vstupy: 1x HDMI, 1x DisplayPort 1.4
Porty: 3-pólový výstup na slúchadlá
HDR/Synchronizácia: HDR 10, VESA DisplayHDR 400, AMD FreeSync™
Flicker Safe, Dynamic Action Sync, Crosshair, Motion Blur Reduction Tech., Auto Input Switch
Naklonenie, VESA 100 x 100 mm, 3-stranný dizajn prakticky bez okrajov
Hmotnosť: 6,9 kg (so stojanom)
Externý adaptér
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33"–48" |
|---|---|
| Záruka: | 12 |
| Hmotnosť: | 11.1 kg |
| EAN: | 8806096520826 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WFHD (2560 x 1080) |
| Energetická trieda: | F |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 400 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 817 |
| Hĺbka [mm]: | 223 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Hmotnosť [kg]: | 6,9 |
| Výška [mm]: | 365 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Pomer strán: | 21:9 |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 34 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
