34" zakrivený monitor LG 34WR50QK-B
Kód: 157257
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LG UltraWide 34WR50QK-B34" zakrivený herný LED monitor ponúka rozlíšenie WQHD 3440 × 1440 pixelov, kontrastný pomer 3000 : 1, jas 300 cd/m2, dobu odozvy 5 ms a 99% pokrytie sRGB. Obnovovacia frekvencia 100 Hz ponúka intenzívnu akciu bez trhania, trhania alebo rozmazania obrazu pri pohybe. Vďaka podpore HDR 10 dokáže monitor vytvoriť realistický a vizuálne pôsobivý obraz. V neposlednom rade vás poteší podpora funkcie Picture-by-Picture (PBP), ktorá umožňuje zobrazovať obsah z viacerých zdrojov súčasne.
Súčasťou balenia je kábel HDMI a DisplayPort.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: VA
Uhlopriečka: 34"
Pomer strán: 21 : 9
Rozlíšenie: 3440 × 1440
Kontrastný pomer: 3000 : 1
Čas odozvy: 5 ms
Rozhrania: 2× HDMI, 1× DisplayPort, 1× výstup na slúchadlá
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33"–48" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 8.4 kg |
| EAN: | 8806096199527 |
| Hmotnosť [kg]: | 5,9 |
| Výška [mm]: | 483 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | UWQHD (3440 x 1440) |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 34 |
| Typ displeja: | VA |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Šírka [mm]: | 809 |
| Hĺbka [mm]: | 223 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Pomer strán: | 21:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | E |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
