34" zakrivený monitor HP OMEN 34c (AV4C1E9)
Kód: 176665
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ide o 34-palcový zakrivený herný monitor (1500R) s rozlíšením WQHD (3440 x 1440). Monitor ponúka špičkovú obnovovaciu frekvenciu 180 Hz a rýchlu dobu odozvy 1 ms MPRT, takže je ideálnou voľbou na náročné hranie. Monitor využíva panel VA, podporuje technológiu AMD FreeSync Premium a certifikáciu VESA DisplayHDR 400.Základné špecifikácie
Uhlopriečka: 86,4 cm (34")
Rozlíšenie: 3440 x 1440 (WQHD)
Typ panela: VA, matný, podsvietenie s osvetlením hrán
Zakrivenie: 1500R
Obnovovacia frekvencia (max.): 180 Hz
Čas odozvy: 1 ms MPRT (s Overdrive)
AMD FreeSync Premium, VESA DisplayHDR 400
Certifikát VESA ClearMR 6000
Pomer strán: 21:9
Parametre obrazu
Jas: 400 nitov (cd/m2)
Statický kontrast: 4000:1
Dynamický kontrast: 10 000 000:1
Farebný gamut: 99 % sRGB, 95 % Display P3 (True 8 bit)
Antireflexné, Flicker Free, HP Eye Ease (Low Blue Light), továrenská kalibrácia farieb.
Pripojenie a multimédiá
Video vstupy: 1:
2x HDMI 2.0 (s HDCP)
1x DisplayPort 1.4 (s HDCP)
Zvuk: 1x 3,5 mm audio konektor (výstup)
Multimédiá: Dva integrované reproduktory s výkonom 2x 3 W
Ergonómia a rozmery
Stojan: Nastaviteľná výška (100 mm) a nastaviteľný sklon (-5° až +20°)
Podpora VESA: Áno (100 x 100 mm)
Hmotnosť (s podstavcom): 10,78 kg
Farba: čierna
Spotreba energie (SDR/HDR): 28 W / 62 W
Obsah balenia
Monitor
Kábel DisplayPort
Napájací kábel
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33"–48" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 16.8 kg |
| EAN: | 0198701658788 |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Pomer strán: | 21:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Typ displeja: | VA |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Povrch displeja: | matný, antireflexné |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 400 |
| Šírka [mm]: | 807,9 |
| Hĺbka [mm]: | 243,3 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Počet HDMI: | 2 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 34 |
| Hmotnosť [kg]: | 10,78 |
| Výška [mm]: | 484, 584 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | UWQHD (3440 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 180 |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync Premium, Adaptívna synchronizácia |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
