34" ultraširokouhlá obrazovka LG 34U650A
Kód: 174721
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Model: LG UltraWide (34" WQHD IPS)34" monitor IPS UltraWide QHD (3440 × 1440) so zakrivením 3800R a frekvenciou 100 Hz. Má USB-C s 96W PD, 5ms dobu odozvy a HDR 10 s 99% sRGB. Vhodný na multitasking a pohlcujúci herný zážitok (2x 7W reproduktory DepthSound).
Špecifikácie
Názov produktu: UltraWide (model Y25)
Uhlopriečka displeja: 34" (86,705 cm), pomer strán 21:9
Typ panelu: IPS, zakrivenie 3800R, trojstranný dizajn takmer bez rámčeka
Rozlíšenie: 3440 x 1440 (UltraWide QHD)
Obnovovacia frekvencia (max.): 100 Hz
Čas odozvy: 5 ms (GtG pri rýchlejšej odozve)
Jas (typ.): 300 cd/m2
Kontrastný pomer (typ.): 1000:1 (farebná hĺbka 1,07B)
Farebný gamut: sRGB 99 % (typ.)
HDR/Synchronizácia: HDR 10
Pripojenie: USB-C (podporuje prenos obrazu, dát a energie), DisplayPort, HDMI
Napájanie USB-C: až 96 W (Power Delivery)
Zvuk: 2x 7W vstavané reproduktory s technológiou DepthSound
Funkcie: Flicker Safe, režim čítania, dynamická akčná synchronizácia, stabilizátor čiernej, Super Resolution+, továrenská kalibrácia farieb
Používateľsky definované klávesy, automatické prepínanie vstupov
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33"–48" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 7.5 kg |
| EAN: | 8806096594759 |
| Energetická trieda: | F |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 11,1 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 3 |
| Výška [mm]: | 364,4 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | UWQHD (3440 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Synchronizácia obrazu: | Adaptívna synchronizácia, AMD FreeSync |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 816,7 |
| Hĺbka [mm]: | 83,6 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 34 |
| Pomer strán: | 21:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
