34" Samsung ViewFinity S65UC
Kód: 119144
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Pracovný monitor s panelom VA, rozlíšením UWQHD a zakrivením 1000R.Frekvencia 100 Hz
FreeSync
HDR10
sRGB 115%
USB-C (90W), nastaviteľný stojan, reproduktory
Typ obrazovky: VA
Uhlopriečka [palce]: 34
Rozlíšenie: 3 440 x 1 440
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 100 Hz
Pomer strán: 21:9
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 3 000:1 (typ.)
Čas odozvy [ms]: 5 (GTG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Farby: 1 bil.
Konektory: 1:
1x HDMI 2.0
1x DP
1x USB-C 90W
Rozbočovač USB verzia A 3.0x3ea(DN) B typ 1(UP)
Porty USB 3
Slúchadlá
Napájanie: AC 100~240V
Spotreba energie [W]: 32 W
Pohotovostný režim [W]: 0,50 W
Trieda energetickej účinnosti: G
Montáž na stenu: 100 x 100
Otočný: ÁNO
Náklon monitora: -2,0 ~ 15,0
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 806,6 x 561,5 x 241,0 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 806,6 x 369,4 x 125,0 mm
Hmotnosť [kg]: 8 kg / 5,2 kg
Obsah balenia:
Kábel HDMI
Kábel USB 3.0
Kábel USB-C
DP kábel
Záruka.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33"–48" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 10.5 kg |
| EAN: | 8806094974751 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 34 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 8 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 3 |
| Výška [mm]: | 561 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | UWQHD (3440 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | G |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Šírka [mm]: | 807 |
| Hĺbka [mm]: | 241 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Pomer strán: | 21:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Typ displeja: | VA |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
