34" Samsung S50GC
Kód: 8997965
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Monitor 34"QHD
3440x1440
21:9
VA panel
obnovovacia frekvencia 100 Hz
Čas odozvy 5 ms
2x HDMI
1x DisplayPort
verné podanie farieb
AMD Freesync, Flicker Free
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33"–48" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 5 kg |
| EAN: | 8806094760347 |
| Hmotnosť [kg]: | 4,9 |
| Výška [mm]: | 458 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | UWQHD (3440 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Synchronizácia obrazu: | Adaptívna synchronizácia, AMD FreeSync |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | G |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 34 |
| Šírka [mm]: | 815 |
| Hĺbka [mm]: | 221 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Pomer strán: | 21:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Typ displeja: | VA |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
