34" Philips Evnia 34M2C3500L
Kód: 169867
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Rozšírte si herné obzoryTento monitor Fast VA vám umožní hrať hry s maximálnou presnosťou a rýchlosťou 180 Hz. Vďaka ostrému obrazu v kvalite HDR, zakriveným krivkám a zaručenému rozlíšeniu WQHD vytvára tento monitor vynikajúci herný zážitok po všetkých stránkach.
Obraz/zobrazenie
-Veľkosť panela: 34" / 86,36 cm
-Pomer strán: 21:9
Typ zobrazovacieho panela: -Displej s rozlíšením 21:9: VA, 1500R (zakrivenie)
-Rozstup pixelov: 0,23175 x 0,23175 mm
-Jas: 300 nitov
Farebnosť displeja: -Barva displeja: Podpora 1,07 miliardy farieb (10 bitov)
-DCI-P3: 94 %, sRGB: 125 %, NTSC 105 %, Adobe RGB 103 %.
-4000:1 kontrastný pomer (typický).
-SmartContrast: Mega Infinity DCR
-Čas odozvy (typický): 0,03 ms (stupne šedej)
-Pozorovací uhol: 178o (H) / 178o (V), @ C/R > 10000
-Vylepšenie obrazu: Prehrávanie SmartImage
-Maximálne rozlíšenie: 3440 x 1440 pri 180 Hz (DP), 8 bitov; 3440 x 1440 pri 100 Hz (HDMI), 8 bitov
-Zobrazovacia plocha: 797,22 (V) x 333,72 (V) mm - pri zakrivení 1500R
-Snímková frekvencia: 30-255 kHz (H) / 48-180 Hz (V)
-Technológia sRGB
-Delta E: <2 (technológia sRGB)
-Bez blikania
-Hustota pixelov: 109,68 PPI
-Režim LowBlue
-Povrch obrazovky: Antireflexný, 25%, 3H
-Rovnomernosť: 93 ~ 105 %
-Nízka vstupná odozva
-EasyRead
-Adaptívna synchronizácia
-HDR: podpora HDR 10
-Typ podsvietenia: W-LED
-Chytrá funkcia MBR: 0,5 ms
-Chytré videnie
-Funkcia zosilnenia tieňov
-Chytrá odozva: 1 ms (stupne šedej)
Možnosti pripojenia
-Signálny vstup: HDMI 2.0 x 2, DisplayPort 1.4 x 1
-Synchronizačný vstup: samostatná synchronizácia
-Audio vstup/výstup: Audio výstup
-Pripojenie HDCP: HDCP 1.4 (HDMI/DisplayPort), HDCP 2.2 (HDMI/DisplayPort)
Pohodlie
-Kompatibilita so stojanom. Plug & Play: DDC/CI, Mac OS X, technológia sRGB, Windows 11 / 10
-Pohodlie používateľa: Zapnutie/vypnutie, Ponuka/OK, Vstup/nadol, Nastavenia hry/nadol, Prehrávanie SmartImage/späť
-Jazyky zobrazenia OSD: brazílska portugalčina, čeština, fínčina, francúzština, gréčtina, holandčina, japončina, kórejčina, maďarčina, nemčina, poľština, portugalčina, ruština, španielčina, zjednodušená čínština, švédčina, turečtina, tradičná čínština, ukrajinčina, taliančina
-Ďalšie výhody: zámok Kensington, štandardný držiak VESA (100 x 100 mm), režim LowBlue
-MultiView: režim PIP/PBP, 2x zariadenie
Podstavec
-Skladacia konštrukcia: -5/20 stupňov
Napájanie
-Napájanie: interné, AC 100-240 V, 50-60 Hz
-Vypnutý režim: 0,3 W (typ.)
-Zapnutý režim: 31,0 W (typ.)
-Pohotovostný režim: 0,5 W (typ.)
-Indikátor napájania: prevádzka - biely, pohotovostný režim - biely (bliká)
Rozmery
-Balenie v mm (š x v x h): 930 x 480 x 188 mm
-Výrobok bez podstavca (mm): 808 x 369 x 69 mm
-Výrobok so stojanom (max. výška): 808 x 464 x 251 mm
Hmotnosť
-Výrobok s obalom (kg): 9,47 kg
-Výrobok so stojanom (kg): 7,33 kg
-Výrobok bez stojana (kg): 6,50 kg
Prevádzkové podmienky
Nadmorská výška: Prevádzková: +3 658 m (12 000 stôp), neprevádzková: +12 192 m (40 000 stôp)
-Teplotný rozsah (prevádzkový): 0 °C až 40 °C
-MTBF: 50 000 hodín
-Relatívna vlhkosť: 20 % - 80 %
-Teplotný rozsah (skladovanie): -20 °C až 60 °C
Udržateľnosť
-Životné prostredie a energia: RoHS
-Recyklované plasty po spotrebe: 85 %
Dodržiavanie predpisov a noriem
-Regulačné opatrenia: CB, značka CE, TUV/ISO9241-307, TUV-BAUART, EAC, EAEU RoHS, UKCA, EMF, FCC, ICES-003, cETLus
Skriňa
-Farba: Tmavosivá farba
-Povrchová úprava: Textúrovaná
Obsah balenia
-Káble: kábel HDMI, kábel DisplayPort, napájací kábel
-Monitor s podstavcom
-Užívateľská dokumentácia
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33"–48" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 9.47 kg |
| EAN: | 8721038001945 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 34 |
| Energetická trieda: | F |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync, Adaptívna synchronizácia |
| Hmotnosť [kg]: | 7,33 |
| Výška [mm]: | 46,4 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | UWQHD (3440 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 180 |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 4000:1 |
| Šírka [mm]: | 80,8 |
| Hĺbka [mm]: | 25,1 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Počet HDMI: | 2 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Pomer strán: | 21:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Typ displeja: | VA |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
