34" Philips 34E1C56HE
Kód: 137217
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LCD monitor série 5000 s webovou kamerou Windows HelloTento monitor Philips bol navrhnutý na prácu na diaľku. Integrovaná 5MP webová kamera poskytuje ostrý obraz a mikrofón s potlačením šumu umožňuje ľuďom počuť vás nahlas a jasne. Webová kamera Windows Hello s rýchlym prístupom a silným zabezpečením.
Obraz/zobrazenie
-Typ panela LCD: VA LCD
-Typ podsvietenia: systém W-LED
-Veľkosť panela: 34" / 86,36 cm
-povrch obrazovky: antireflexný, 3H, 25 % krytie
-Zobrazovacia plocha: 797,22 (V) x 333,72 (V) - pri zakrivení 1500R
-Pomer strán: 21:9
-Maximálne rozlíšenie: 3440 x 1440 pri 100 Hz
-Hustota pixelov: 109,68 PPI
-Čas odozvy (typický): 4 ms (stupne šedej)
-MPRT: 1 ms
-Jas: 300 cd/m2
-Kontrastný pomer (typický): 3000:1
-SmartContrast: Mega Infinity DCR
-Rozstup pixelov: 0,23175 × 0,23175 mm
-Pozorovací uhol: 178o (H) / 178o (V), - C/R > 10
-bez blikania
-Vylepšenie obrazu: Prehrávanie SmartImage
-Farebný rozsah (typický): NTSC 99,25 %, sRGB 123,24 %
-Farebnosť displeja: 16,7 milióna
-Snímková frekvencia: 30 - 160 kHz (H) / 48 - 100 Hz (V)
-Režim LowBlue
-EasyRead
-SRGB technológia
-Adaptívna synchronizácia
Možnosti pripojenia
-Signálový vstup: USB-C x 1 (režim DisplayPort Alt, dáta a napájanie)
-Pripojenie HDCP: HDCP 1.4 (HDMI/DisplayPort/USB-C), HDCP 2.2 (HDMI/DisplayPort/USB-C)
-Rozbočovač USB: USB 3.2 prvej generácie, USB-A downstream x 4 (s 1 rýchlym nabíjaním B.C 1.2)
-Synchronizačný vstup: samostatná synchronizácia
-Audio vstup/výstup: Audio výstup
Napájanie
-Verzia: USB PD verzia 3.0
-Maximálny príkon: USB-C: do 65 W (5 V/3 A, 7 V/3 A, 9 V/3 A, 10 V/3 A, 12 V/3 A, 15 V/3 A, 20 V/3,25 A)
Pohodlie
Vstavané reproduktory: 5 W x 2
-Vstavaná webová kamera: 5 MP Hello webcam
-Potlačenie hluku
-MultiView: režim PIP/PBP, 2x zariadenie
-Používateľské pohodlie: zapnutie/vypnutie, menu, hlasitosť, vstup, prehrávanie inteligentných obrázkov
-Jazyky zobrazenia OSD: brazílska portugalčina, čeština, fínčina, francúzština, gréčtina, holandčina, maďarčina, nemčina, japončina, kórejčina, poľština, portugalčina, ruština, zjednodušená čínština, španielčina, švédčina, tradičná čínština, turečtina, ukrajinčina, taliančina
-Ďalšie výhody: zámok Kensington, štandardný držiak VESA (100 x 100 mm)
-Kompatibilita so stojanom. Plug & Play: DDC/CI, operačný systém Mac OS X, technológia sRGB, Windows 10 / 8.1 / 8 / 7
Podstavec
-Nastavenie výšky: 130 mm
-Skladacia konštrukcia: -5/20 stupňov
Spotreba
-Zapnuté: 57,0 W (typ.)
-V pohotovostnom režime: 0,5 W (typ.)
-Vypnutý režim: 0,3 W (typ.)
-Štítok energetickej triedy: G
-Indikátor LED napájania: prevádzka - biely, pohotovostný režim - biely (bliká)
-Napájanie: interné, AC 100-240 V, 50-60 Hz
Rozmery
-Výrobok s podstavcom (mm): 808 x 557 x 281 mm
-Výrobok bez stojana (mm): 808 x 381 x 111 mm
-Balenie v mm (š x v x h): 980 x 519 x 226 mm
Hmotnosť
-Výrobok so stojanom (kg): 9,29 kg
-Výrobok bez stojana (kg): 7,16 kg
-Výrobok so stojanom (kg): 12,43 kg
Prevádzkové podmienky
-Rozsah teplôt (prevádzkový): 0 až 40 °C
-Teplotný rozsah (skladovanie): -20 až 60 °C
-Relatívna vlhkosť: 20 % až 80 %
Nadmorská výška: Prevádzková: +3 658 m, mimo prevádzky: +12 192 m
-Stredná doba medzi poruchami (MTBF): 50 000 hodín (bez osvetlenia)
Udržateľnosť
-Životné prostredie a energia: RoHS
-Recyklovateľnosť obalového materiálu: 100 %
-Špecifické látky: bez ortuti, kryt bez PVC/BFR
Súlad s predpismi a normami
-Regulačné opatrenia: CB, značka CE, CU-EAC, EAEU RoHS, FCC triedy B, ICES-003, TUV/ISO9241-307, TUV-BAUART
Skriňa
-Farba: čierna
-Povrchová úprava: Textúrovaná
Obsah balenia
-Monitor so stojanom
-Káble: HDMI kábel, USB-C na USB-A/C Y kábel, napájací kábel
-Užívateľská dokumentácia
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33"–48" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 10.5 kg |
| EAN: | 8712581783464 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | G |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Hmotnosť [kg]: | 9,3 |
| Výška [mm]: | 557 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | UWQHD (3440 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Synchronizácia obrazu: | Adaptívna synchronizácia |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 34 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 4 |
| Pomer strán: | 21:9 |
| Integrovaná kamera: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Typ displeja: | VA |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Šírka [mm]: | 808 |
| Hĺbka [mm]: | 281 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
