34" Philips 34B1U5600CH
Kód: 137216
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zakrivený širokouhlý monitor s dokom USB-CTento monitor s USB-C je vhodný na sledovanie videí, prenos dát a napájanie. Integrovaná 5Mpx webová kamera zaručuje ostrý obraz a mikrofón s potlačením šumu sa postará o to, aby vás každý vždy počul. Webová kamera Windows Hello pre rýchly prístup a vysokú bezpečnosť.
Obraz/displej
-Typ panela LCD: VA LCD
-Typ podsvietenia: systém W-LED
-Veľkosť panela: 34" / 86,36 cm
-povrch obrazovky: antireflexný, 3H, 25 % krytie
-Zobrazovacia plocha: 797,22 (V) x 333,72 (V) - pri zakrivení 1500R
-Pomer strán: 21:9
-Maximálne rozlíšenie: HDMI: 3440 x 1440 pri 100 Hz; DP/USB-C: 3440 x 1440 pri 120 Hz
-Hustota pixelov: 110 PPI
-Čas odozvy (typický): 4 ms (stupne šedej)
-Jas: 350 cd/m2
-Kontrastný pomer (typický): 3000:1
-SmartContrast: 50 000 000:1
-Rozstup pixelov: 0,23175 × 0,23175 mm
-Zorný uhol: 178o (H) / 178o (V), - C/R > 10
-bez blikania
-Zlepšenie obrazu: SmartImage
-Farby displeja: 16,7 milióna (8 bitov)
-Farebný rozsah (typický): NTSC 100 %, sRGB 120 %
-Snímková frekvencia: HDMI: 30-160 kHz (H) / 48-100 Hz (V); DP/USB-C: 30-190 kHz (H) / 48-120 Hz (V)
-SmartUniformita: 93 ~ 105 %
-Delta E: < 2 (pre sRGB)
-Režim LowBlue
-EasyRead
-Technológia sRGB
-Adaptívna synchronizácia
Možnosti pripojenia
-Signálový vstup: HDMI 1.4 x 1, DisplayPort 1.4 x 1, USB-C x 1 (upstream, DP Alt mode, Data, PD do 100 W)
-Pripojiteľnosť HDCP: HDCP 1.4 (HDMI/DisplayPort/USB-C), HDCP 2.2 (HDMI/DisplayPort/USB-C)
-HBR3: HBR 3 (DisplayPort / USB-C)
-USB Hub: USB 3.2, 2. generácia / 10 Gb/s, USB-C upstream x 1 (dáta), USB-A downstream x 4 (s 1 pre rýchle nabíjanie B.C 1.2), USB-C downstream x 1 (dáta, PD 15 W)
-Audio vstup/výstup: Kombinovaný audio výstup/mikrofónny vstupný konektor
-RJ45: Ethernet LAN do 1 G, LAN wake-up
-Synchronizačný vstup: Samostatná synchronizácia
Napájanie
-Verzia: USB PD verzia 3.0
-Maximálne napájanie: USB-C do 100 W (5 V/3 A, 7 V/3 A, 9 V/3 A, 10 V/3 A, 12 V/3 A, 15 V/3 A, 20 V/4,8 A)
Pohodlie
-Vstavané reproduktory: 5 W x 2
-Vstavaná webová kamera: 5,0-megapixelová kamera s mikrofónom a LED indikátorom (pre Windows Hello)
-Potlačenie hluku
-MultiView: režim PIP/PBP, 2x zariadenie
-KVM: Áno (USB-C/USB-C)
-Používateľské pohodlie: SmartImage, vstup, používateľ, ponuka, zapnutie/vypnutie
-Ovládací softvér: funkcia SmartControl
-Jazyky zobrazenia OSD: brazílska portugalčina, čeština, francúzština, gréčtina, holandčina, japončina, kórejčina, portugalčina, maďarčina, nemčina, poľština, ruština, zjednodušená čínština, španielčina, švédčina, tradičná čínština, turečtina, ukrajinčina, taliančina
-Ďalšie výhody: zámok Kensington, štandardný držiak VESA (100 x 100 mm)
-Kompatibilita so stojanom. Plug & Play: DDC/CI, operačný systém Mac OS X, technológia sRGB, Windows 11 / 10 / 8.1 / 8 / 7
Podstavec
-Nastavenie výšky: 180 mm
-Otáčanie: +/- 180 stupňov
-Sklopenie: -5/25 stupňov
Spotreba
-Režim ECO: 31 W (typ.)
-Vypnutie: 35 W (typ.) (testovacia metóda EnergyStar)
-Pohotovostný režim: 0,3 W (typ.)
-Vypínací režim: Nula W s vypínačom striedavého prúdu
-Štítok energetickej triedy: G
-Indikátor LED napájania: prevádzka - biely, pohotovostný režim - biely (bliká)
Napájanie: zabudované, AC 100-240 V, 50-60 Hz
Rozmery
-Výrobok s podstavcom (max. výška): 807 x 601 x 250 mm
-Výrobok bez stojana (mm): 807 x 367 x 110 mm
-Balenie v mm (š x v x h): 904 x 525 x 282 mm
Hmotnosť
-Výrobok so stojanom (kg): 11,71 kg
-Výrobok bez stojana (kg): 8 04 kg
-Výrobok so stojanom (kg): 15,38 kg
Prevádzkové podmienky
-Rozsah teplôt (prevádzkový): 0 °C až 40 °C
-Teplotný rozsah (skladovanie): -20 °C až 60 °C
-Relatívna vlhkosť: 20 % - 80 %
Nadmorská výška: Prevádzková: +3 658 m, mimo prevádzky: +12 192 m
-MTBF (preukázaná): 70 000 hodín (bez podsvietenia)
Udržateľnosť
-Životné prostredie a energia: PowerSensor, LightSensor, EnergyStar 8.0, EPEAT, certifikát TCO, RoHS
-Recyklovateľnosť obalového materiálu: 100 %
-Recyklovateľné plasty: 85 %
Puzdro neobsahuje ortuť, PVC/BFR
Zhoda a normy
-Regulácie: CB, CE Mark, FCC Class B, ICES-003, CU-EAC, EAEU RoHS, SEMKO, TUV Ergo, TUV/GS, TUV Eye Comfort Certification
Skriňa
-Predný rám: čierny
-Zadný kryt: čierny
-podstavec: čierny
-Povrchová úprava: textúra
Obsah balenia
-Monitor so stojanom
-Káble: HDMI kábel, DisplayPort kábel, USB-C na C/A Y kábel, napájací kábel
-Užívateľská dokumentácia
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33"–48" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 13.5 kg |
| EAN: | 8712581796525 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 34 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 4 |
| Pomer strán: | 21:9 |
| Integrovaná kamera: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 11,7 |
| Výška [mm]: | 601 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | UWQHD (3440 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | G |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Šírka [mm]: | 807 |
| Hĺbka [mm]: | 250 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Počet USB-C: | 1 |
| Typ displeja: | VA |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
