34" LG UltraWide 34BA85QE
Kód: 164607
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Monitor LG 34BA85QE-BTento 34" LED monitor ponúka rozlíšenie WQHD 3440 × 1440 pixelov, kontrastný pomer 1000 : 1, jas 300 cd/m2, dobu odozvy 5 ms a 99% pokrytie sRGB. K dispozícii sú štyri porty USB 3.0, ethernetový port RJ-45 a jeden port USB-C, ktorý okrem vysokorýchlostného prenosu obrazu a dát umožňuje napájať pripojené zariadenia výkonom až 90 W. Zvuk zabezpečujú integrované stereo reproduktory s celkovým výkonom 10 W. Vďaka podpore HDR 10 dokáže monitor vytvoriť realistický a vizuálne pôsobivý obraz. Integrovaný prepínač KVM umožňuje ovládať dve zariadenia pripojené k monitoru pomocou jedinej klávesnice a myši. Poteší aj výškovo nastaviteľný stojan. V neposlednom rade je k dispozícii funkcia Picture-by-Picture (PBP) na zobrazenie obsahu z dvoch zdrojov súčasne.
Súčasťou balenia je kábel HDMI a DisplayPort.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela.
Uhlopriečka 34"
Pomer strán: 21 : 9
Rozlíšenie: 3440 × 1440
Kontrastný pomer: 1000 : 1
Čas odozvy: 5 ms
Rozhrania: 2× HDMI, 1× DisplayPort, 4× USB 3.0, 1× USB-C, 1× RJ-45, 1× výstup na slúchadlá
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33"–48" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 14 kg |
| EAN: | 8806096207321 |
| Pomer strán: | 21:9 |
| Integrovaná kamera: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 34 |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 817 |
| Hĺbka [mm]: | 268 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 11,1 |
| Výška [mm]: | 544 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | UWQHD (3440 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Energetická trieda: | F |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
