34" Lenovo Legion Y34wz-30
Kód: 145726
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
1500RPodpora modulárnych kamier
RGB ambientné svetlo
Továrna kalibrácia: Priem. Delta EType of screen: Vertical Alignment
Podsvietenie: Mini-LED
Uhlopriečka [palce]: 34"
Rozlíšenie: 3440 x 1440
Rozstup bodov [mm]: 0,077 x 0,232 mm
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 165 Hz / 180 Hz (pretaktovanie)
Pomer strán: 21:9
Povrch displeja: Rozmery: 21:9: Anti-glare:
Jas [cd/m2]: 720 nitov
Kontrast: 3000:1
Čas odozvy [ms]: 1 ms (MPRT) / 2 ms (úroveň 4) / 4 ms (úroveň 3) / 6 ms (úroveň 2) / 8 ms (úroveň 1) / 11 ms (režim vypnutia)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178° / 178°
Počet farieb: 1,07 miliardy
Reproduktory: 5 W x 2
USB port: 4x USB 3.2 Gen 1, 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (USB downstream), 1x USB-C 3.2 Gen 1 (DP 1.4 Alt Mode, USB upstream), 1x USB-B 3.2 Gen 1 (USB upstream)
Video konektor: 2x HDMI® 2.1, 1x DP 1.4, 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (DP 1.4 Alt Mode)
Sieťové pripojenie: 1x RJ45, Ethernet (10M/100M/1000M/2500M)
Napájanie: integrované
Spotreba energie [W]: 55 W
Montáž na stenu: Podporuje montáž VESA 100 mm
Stojan s nastavením sklonu, otočenia a výšky
Farba: Havrania čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 807,2 x 541,3 x 320,1 mm
Hmotnosť [kg]: 10,5 kg
Záruka: 36 mesiacov.
https://psref.lenovo.com/Detail/Lenovo_Monitors/Lenovo_Legion_Y34wz_30?M=67B0UAC1EU
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33"–48" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 16.6 kg |
| EAN: | 0196803456387 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync, Adaptívna synchronizácia |
| Počet mini HDMI: | 4 |
| Hmotnosť [kg]: | 10,5 |
| Výška [mm]: | 541 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | UWQHD (3440 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 165 |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | G |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Šírka [mm]: | 807 |
| Hĺbka [mm]: | 320 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 34 |
| Pomer strán: | 21:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Typ displeja: | VA |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
