34" inteligentný monitor LG 34U601SA
Kód: 174720
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Tento inteligentný 34-palcový zakrivený monitor (1800R) s pomerom strán 21:9 je navrhnutý na pohlcujúci zážitok pri práci, zábave a sledovaní obsahu. Ponúka rozlíšenie Ultra Wide Quad HD (UWQHD). Je vybavený systémom webOS, vďaka čomu je samostatným multimediálnym centrom.Monitor využíva panel VA s vysokým kontrastným pomerom 3000:1 a rýchlou dobou odozvy 5 ms GtG. Má zabudované stereo reproduktory s výkonom 2x 7 W pre vysokokvalitný zvuk.
Hlavné špecifikácie
Typ obrazovky.
Uhlopriečka 34".
3840 x 1440 (UWQHD).
Pomer strán: 21:9.
1800R.
Obnovovacia frekvencia: 100 Hz.
Jas (typ.): 300 cd/m2.
Kontrast: 3000:1 (typ.).
Čas odozvy (GtG): 5 ms (GtG pri rýchlejšom nastavení).
Pozorovacie uhly (V/V): 178° / 178°.
Farebný rozsah: sRGB 99 %.
16,7M farieb.
Inteligentné funkcie a možnosti pripojenia
Smart OS: webOS.
Bezdrôtové funkcie: AirPlay 2, Google Cast, Screen Share, Bluetooth, podpora Magic Remote.
Zvuk: integrované stereo reproduktory (2x 7 W).
Konektory:
2x HDMI.
Výstup na slúchadlá.
LAN (RJ-45).
2x USB Downstream Port (verzia 2.0).
Pripojenie Bluetooth.
Ergonómia.
Montáž na stenu (VESA): 100 x 100 mm.
Rozmery a napájanie
Rozmery so stojanom (ŠxVxH): 809,1 x 486,3 x 220,0 mm.
Rozmery bez stojana (ŠxVxH): 809,1 x 369,4 x 91,4 mm.
Hmotnosť so stojanom: 6,8 kg.
Hmotnosť bez stojana: 5,1 kg.
Spotreba energie (typ): 31 W.
Trieda energetickej účinnosti: F.
Záruka: 24 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33"–48" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| EAN: | 8806096574409 |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Šírka [mm]: | 809,1 |
| Hĺbka [mm]: | 91,4 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Inteligentný monitor: | Áno |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | F |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Bluetooth: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 6,8 |
| Výška [mm]: | 369,4 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | UWQHD (3440 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Pomer strán: | 21:9 |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 34 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 2 |
| Typ displeja: | VA |
| Počet HDMI: | 2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
