34" Dahua LM34-E330C
Kód: 145115
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
34" Dahua LM34-E330CVychutnajte si svoje obľúbené tituly s 34" zakriveným LCD monitorom Dahua s ultraširokým rozlíšením QHD (3440 × 1440). Plynulý obraz si vychutnáte vďaka VA panelu s obnovovacou frekvenciou až 165 Hz a dobou odozvy 1 ms, čo oceníte najmä pri hraní FPS hier, akčných strieľačiek, RPG atď.
Vďaka takejto nízkej dobe odozvy sa skracuje čas odozvy, čo vám dáva výhodu pred vašimi hernými súpermi. Panel VA sa vyznačuje vynikajúcim podaním čiernej farby vďaka vysokému kontrastnému pomeru. Pri hraní hier alebo sledovaní filmov si tak užijete aj tmavšie scény.
Displej s matným povrchom znižuje odraz svetla RGB v miestnosti a pomáha pôsobiť proti svetlu prichádzajúcemu z okna. Širokouhlý monitor s pomerom strán 21 : 9 prináša pohlcujúci zážitok, ktorý je prínosom pri hraní pretekárskych hier, simulátoroch a sledovaní filmov.
Tento formát sa hodí na multitasking a streamovanie, pretože podporuje zobrazenie viacerých okien vedľa seba. Panel VA je podsvietený diódami LED.
Maximálny jas 350 cd/m2 je skvelý na hranie hier v podmienkach bez priameho slnečného svetla a hodí sa aj do málo osvetlených miestností. Na stenu alebo stojan ho možno pripevniť pomocou tzv. montáže VESA 75 × 75. Takto môžete ľahko nainštalovať viac monitorov.
Okrem samotného monitora nájdete v balení aj kábel DisplayPort.
Kľúčové vlastnosti 34" monitora Dahua LM34-E330C
Na hranie hier si vyberte 34" LCD monitor Dahua s ultraširokouhlým rozlíšením QHD (3440 × 1440)
Využíva panel VA na zobrazenie farieb s obnovovacou frekvenciou až 165 Hz a dobou odozvy 1 ms
Matný povrch displeja zabraňuje odleskom a znižuje únavu očí
Širokouhlý formát 21:9 poskytuje viac priestoru na multitasking a zlepšuje zážitok z hrania hier
Monitor je vybavený podsvietením LED a 8-bitovou farebnou hĺbkou
Maximálny jas 350 cd/m2 je ideálny na hranie mimo priameho slnečného svetla a v miestnostiach, ktoré nie sú príliš osvetlené
Monitor so zakriveným dizajnom
34" zakrivený herný monitor s LED podsvietením ponúka rozlíšenie 3440 x 1440 pixelov s pomerom strán 21 : 9, kontrastný pomer 3000 : 1, jas 350 cd/m2 a dobu odozvy 1 ms. Vďaka obnovovacej frekvencii 165 Hz a technológii Adaptive-Sync vám pri hraní neunikne jediný detail. Užijete si aj 178° pozorovacie uhly v horizontálnom aj vertikálnom smere. Medzi ďalšie prednosti patrí 120 % pokrytie farebného gamutu sRGB. Monitor je vhodný aj na montáž na stenu vďaka štandardu VESA 75 × 75 mm.
Súčasťou balenia je kábel DisplayPort.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: VA
Uhlopriečka: 34"
Pomer strán: 21 : 9
Rozlíšenie: 3440 × 1440 px
Kontrastný pomer: 3000 : 1
Čas odozvy: 1 ms
Rozhrania: 2× HDMI, 2× DisplayPort, 1× audio výstup
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33"–48" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 7.24 kg |
| EAN: | 6923172557377 |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | F |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Hmotnosť [kg]: | 7,24 |
| Výška [mm]: | 363 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | UWQHD (3440 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 165 |
| Číslo portu displeja: | 2 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 34 |
| Typ displeja: | VA |
| Šírka [mm]: | 808 |
| Hĺbka [mm]: | 129 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Počet HDMI: | 2 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Pomer strán: | 21:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 75 × 75 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
