34" AOC CU34V5C/BK
Kód: 111095
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Elegantný doplnok domácej kancelárieMonitor AOC CU34V5C je vybavený 34" zakriveným VA panelom s rozlíšením Ultrawide QHD 21:9 pre pohlcujúci zážitok zo sledovania v trojstrannom prednom šasi, ktoré môžete podľa potreby nakláňať a nastavovať jeho výšku. Je pripravený zvýšiť vašu produktivitu vďaka USB-C s funkciou Power Delivery s výkonom až 65 W, 4 portom USB a HDMI. Ponúka tiež funkciu Picture-by-Picture Multiview pre najkomplexnejší multitasking.
1500R
Freesync
Nízke modré svetlo
PbP, PiP
ZÁMOK KENSINGTON
Typ obrazovky: VA
Podsvietenie: WLED
Uhlopriečka [palce]: 34
Rozlíšenie: 3440 x 1440
Rozstup bodov [mm]: 0,23175
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 100 Hz
Pomer strán: 21:9
Povrch displeja: Rozmery displeja: 21:9: Displej: antireflexný (AG), 6H
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 3000:1
Doba odozvy [ms]: Doba odozvy GTG: 4 ms, doba odozvy MPRT: 1 ms
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Počet farieb: 16,7 milióna
Reproduktory: 5 W x 2
HDMI 2.0 x 1
DIGITÁLNE HDCP (VERZIA HDMI): HDCP 2.2
DisplayPort 1.2 x 1
USB-C 3.2 x 1 (režim DP alt, upstream, napájanie do 65 W)
VYSOKORÝCHLOSTNÉ USB: USB 3.2 (Gen 1)
PORTY USB PRE DOWNSTREAM: 4
PORT USB PRE RÝCHLE NABÍJANIE
AUDIO VÝSTUP: výstup na slúchadlá (3,5 mm)
Napájanie: interné, 100 - 240 V 50/60 Hz
Spotreba energie [W]: 60
Pohotovostný režim [W]: 0,5
Upevnenie na stenu: 100 x 100
Naklonenie monitora:
NÁKLON: 3° ±2° ~ 21° ±2°
NASTAVENIE VÝŠKY (MM): 130 mm
NÁKLON: 28° ±2° ~ 28° ±2°
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 808,1 x (397,3~527,3) x 250 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 808,1 x 365,3 x 99,9 mm
Hmotnosť [kg]: 9,34
Obsah balenia:
KÁBEL HDMI: 1,5
KÁBEL USB-C NA C: 1,8
NAPÁJACÍ KÁBEL
Záruka: 36 mesiacov.
https://eu.aoc.com/cs/products/monitors/cu34v5c
34" VA WQHD panel pre maximálnu produktivitu, s MultiView, USB-C a PD65W
AOC CU34V5C je vybavený 34" VA zakriveným panelom s rozlíšením Ultrawide QHD
21:9 rozlíšením pre pohlcujúci zážitok zo sledovania v trojstrannom prednom šasi, ktoré môžete podľa potreby nakláňať a nastavovať jeho výšku. Je pripravený zvýšiť vašu produktivitu vďaka USB-C s funkciou Power Delivery s výkonom až 65 W, 4 portom USB a HDMI. Ponúka tiež funkciu Picture-by-Picture Multiview pre najkomplexnejší multitasking.
Obrazovka
Rozlíšenie 3 440 x 1 440
Obnovovacia frekvencia 100 Hz
Uhlopriečka (palce) 34 palcov
Uhlopriečka obrazovky (cm) 86,4 cm
Plochá/uhlová Áno
Zakrivená obrazovka 1500R mm
Podsvietenie WLED
Typ panela VA
Pomer strán 21 : 9
Počet zobrazovaných farieb 16,2 milióna
Počet farieb panela v bitoch 8
Pokrytie sRGB (%) (CIE 1931) 122
Adobe RGB pokrytie (%) (CIE 1931) 90
Pokrytie NTSC (%) (CIE 1931) 85%
Rozstup pixelov 0,23175
Počet bodov na palec 1097
Čas odozvy (GtG) 4 ms
Čas odozvy (MPRT) 1 ms
Kontrast (statický) 3000 : 1
Kontrast (dynamický) 20 mil. : 1
Jas (typický) 300 cd/m2
Pozorovací uhol (CR10) 178/178 o
Tvrdené sklo Antireflexné + 3H
OSD jazyky SK, FR , ES, PT, DE, IT, NL, SE, FI, PL , CZ, RU, KR, CN (T), CN (S), JP
Exteriér
Farba čierna
Typ rámu 3-stranný bezrámový
Odnímateľný stojan Áno
Kovový stojan Áno
Systém vedenia káblov Áno
Ergonómia
Vesa 100 × 100
Náklon 3° ±2° ~ 21° ±2°
Otáčanie 28° ±2°
Miera nastavenia výšky 130 mm
Pripojenie
Pripojenie HDMI 2.0 × 1, DisplayPort 1.2 × 1, USB-C (DP Alt Mode)
Funkcie USB-C Režim DP alt, Prenos dát (USB upstream), Napájanie 65 W
Pripojenie USB USB 3.2 (Gen1) × 4
Rozbočovač USB Áno
4 výstupné porty USB
Rýchle nabíjanie USB Áno
Multimédiá
Reproduktory 5 W × 2
Audio výstup Výstup na slúchadlá (3,5 mm)
Funkcie
Technológia synchronizácie FreeSync
Bez blikania Áno
Technológia potlačenia slabého modrého svetla
PxP (PIP, PBP) Áno
Zámok Kensington Áno
Udržateľnosť
100 % recyklovateľný obalový materiál
Napájanie / životné prostredie
Napájanie Interné
Napájanie 100-240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie v zapnutom stave (Energy Star) 60 W
Spotreba energie v zapnutom stave 60
Spotreba energie v pohotovostnom režime (Energy Star) 0,5 wattov
Spotreba energie vo vypnutom stave (Energy Star) 0,3 wattov
Schválenia/nariadenia
TUV-GS Áno
Výroba certifikovaná podľa ISO Áno
Záruka
Záručná doba 3 roky
Rozmery / hmotnosť
Rozmery výrobku vrátane základne (ŠxVxH) mm 808,1 x (397,3~527,3) x 250
Rozmery výrobku bez podstavca (ŠxVxH) mm 808,1 x 365,3 x 99,9
Rozmery balenia (ŠxVxH) mm 1071 x 500 x 189 mm
Hrubá hmotnosť (vrátane obalu) (kg) 11,75 Kg
Čistá hmotnosť (bez obalu) (kg) 9,34 Kg
Príslušenstvo
Kábel HDMI 1,5 m
Kábel USB na USB-C 1 m
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33"–48" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 10.5 kg |
| EAN: | 4038986110198 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 34 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync, Adaptívna synchronizácia |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | G |
| Šírka [mm]: | 808 |
| Hĺbka [mm]: | 250 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Hmotnosť [kg]: | 9,34 |
| Výška [mm]: | 397 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | UWQHD (3440 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Pomer strán: | 21:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Typ displeja: | VA |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
