32" Samsung ViewFinity S80UD
Kód: 140265
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Profesionálna grafika vyniká neuveriteľne detailným rozlíšením UHD (3840 × 2160) s vysokou hustotou pixelov. Prenesú vás do sveta dynamických videí, jemných a sýtych farieb a úžasného priestoru na vytváranie zložitých návrhov a diagramov, takže vaša predstavivosť nebude mať prekážky.Panel VA s rozlíšením 4K
Obnovovacia frekvencia 60 Hz
HDR 10
Nastaviteľný stojan
Typ obrazovky: VA
Uhlopriečka [palce]: 32
Rozlíšenie: 4K (3 840 × 2 160)
Obnovovacia frekvencia [Hz]: Max. 60 Hz
Pomer strán: 16:9
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 3 000:1 (typ)
Čas odozvy [ms]: 5 ms
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Farby: Max. 1,07 B
Konektory: 1:
Display Port: 1 EA
Výstup Display Port: 1,2
Verzia HDCP (DP): 2.2
HDMI: 1 EA
Verzia HDMI: 2
Verzia HDCP (HDMI): 2.2
Slúchadlá: Áno
Porty USB: 3
Verzia rozbočovača USB: 3.0 × 3ea
USB-C: 1 EA
Nabíjanie cez USB-C: 90 W
Verzia HDCP (USB-C): 2.2
Ethernet (LAN): 1 EA
Napájanie: interné, AC 100~240 V
Spotreba energie [W]: 33 W
Pohotovostný režim [W]: 0,3 W
Trieda energetickej účinnosti: G
Montáž na stenu: 100 × 100
Naklonenie monitora:
Typ stojana: Má otočný stojan
HAS (výškovo nastaviteľný stojan): 120 mm (±5,0 mm)
Tilt: -2.0°(±2.0°)~25.0°(±2.0°)
Otočení: -30.0°(±3.0°)~30.0°(±3.0°)
Pivot: -92.0°(±2.0°)~92.0°(±2.0°)
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 713,9 × 585 × 220 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 713,9 × 424,7 × 41,8 mm
Hmotnosť [kg]: 4,5 kg/ 6,9 kg
Obsah balenia:
Dĺžka napájacieho kábla: 1,5 m
Kábel USB-C: Áno
Certifikát TCO: Áno
Záruka: 36 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.9 kg |
| EAN: | 8806095543284 |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | F |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Typ displeja: | VA |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 32 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 6,9 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 3 |
| Výška [mm]: | 585 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Šírka [mm]: | 714 |
| Hĺbka [mm]: | 220 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
