32" Samsung Smart Monitor Odyssey G70B
Kód: 102068
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
32" Samsung Odyssey G70B, IPS UHD Rovný, SMART, 144Hz, 1ms GTGTyp IPS, VESA DisplayHDR 400
Velikost obrazovky 32" (16 : 9)
Jas 350 cd/m2
Nastavitelný stojan
Rozlišení 3,840 x 2,160
HDR10+
G-Sync Compatible, Freesync Premium Pro
1 miliarda barev
95% DCI Coverage
WIFI, BT
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 11 kg |
| EAN: | 8806094138818 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync Premium Pro, Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync, Adaptívna synchronizácia |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 32 |
| Hmotnosť [kg]: | 8,3 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 2 |
| Výška [mm]: | 603 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 144 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | G |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 715 |
| Hĺbka [mm]: | 311 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
