32" Samsung Smart Monitor M5
Kód: 140253
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
32" Smart Monitor M5 (M50D)Chcete čo najlepšie využiť malý priestor alebo by sa vám hodil druhý televízor? Potom je monitor Smart Monitor ideálnym riešením. Poskytuje okamžitý prístup k internetovému obsahu alebo sledovaniu televízie bez potreby ďalších zariadení - to všetko v kompaktnom tele.
Inteligentné prostredie s aplikáciami, diaľkovým ovládaním a reproduktormi
Jednoduché bezdrôtové pripojenie mobilného telefónu prostredníctvom DeX, Tap View, AirPlay alebo zrkadlenia
Rozbočovač internetu vecí, videohovory, vzdialený prístup a podpora služby Office 365
Typ obrazovky: VA
Uhlopriečka [palce]: 32
Rozlíšenie: FHD (1 920 × 1 080)
Obnovovacia frekvencia [Hz]: Max. 60 Hz
Pomer strán: 16:9
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 3 000:1 (typ.)
Čas odozvy [ms]: 4 ms (GTG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Farba: Max. 1B
Reproduktory: 10 W
Displej: bezdrôtový: Displej: Áno
HDMI: 2 EA
Verzia HDMI: 1.4
HDCP (HDMI) verzia: 2.2
Porty USB: 2
Áno (Wi-Fi5)
Áno (5.2)
Napájanie: AC 100~240 V, interný napájací zdroj
Spotreba energie [W]: 26 W
Pohotovostný režim [W]: 0,5 W
Trieda energetickej účinnosti: E
Montáž na stenu: 100 × 100
Náklon monitora: -2,0° (±2,0°) ~ 22,0° (±2,0°)
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 716,1 × 517 × 193,5 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 716,1 × 424,5 × 41,8 mm
Hmotnosť [kg]: 5,1 kg/ 6,2 kg
Obsah balenia:
Dĺžka napájacieho kábla: 1,5 m
Kábel HDMI: Áno
Diaľkové ovládanie: Áno
Záruka: 24 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 7.75 kg |
| EAN: | 8806095547039 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Inteligentný monitor: | Áno |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | E |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Šírka [mm]: | 716 |
| Hĺbka [mm]: | 41 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 5,1 |
| Výška [mm]: | 424 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 2 |
| Typ displeja: | VA |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
