32" Samsung Odyssey OLED G80SD
Kód: 140269
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
32" Odyssey OLED G8 (G80SD)Obsah plný života na obrazovke OLED 4K. Skvelý obraz žiari jasom 240 nitov (typ.) a prináša ešte širšie spektrum farieb, odtieňov a kontrastov. Procesor NQ8 AI Gen3 zároveň zvyšuje rozlíšenie takmer na 4K, takže prostredníctvom herného centra a aplikácií Smart TV získate ešte lepší zážitok.
4K OLED
240 Hz, doba odozvy 0,03 ms (GtG), VESA DisplayHDR True Black 400
Smart (Tizen OS), WIFI, Bluetooth, diaľkové ovládanie, reproduktory
Typ obrazovky OLED.
Uhlopriečka [palce]: 32
Rozlíšenie: 4K (3 840 × 2 160)
Obnovovacia frekvencia [Hz]: Max. 240 Hz
Pomer strán: 16:9
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1 000 000:1
Čas odozvy [ms]: 0,03 ms (GTG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Farba: Max 1B
Reproduktory: 10 W
Displej: bezdrôtový: Áno
Display Port: 1 EA
Výstup Display Port: 1.4
Verzia HDCP (DP): 2.2
HDMI: 2 EA
Verzia HDMI: 2.1
Verzia HDCP (HDMI): 2.2
Porty USB: 2
Verzia rozbočovača USB: 3.0
Wi-Fi: Áno (Wi-Fi5)
Bluetooth: (Wi-Fi): 1: Áno (5.2)
Napájanie: AC100-240 V 50/60 Hz, externé
Spotreba energie [W]: 47 W
Pohotovostný režim [W]: 0,5 W
Trieda energetickej účinnosti: G
Montáž na stenu: 100 × 100
Naklonenie monitora:
Typ stojana: Má otočný stojan
HAS (výškovo nastaviteľný stojan): 120,0 ± 5,0
Náklon: -2,0° (±2,0°) ~ 25,0° (±2,0°)
Otáčanie: -30° (±3,0°) ~ +30° (±3,0°)
Otáčanie: -92,0° (±2,0°) ~ +92,0° (±2,0°)
Farba: strieborná
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 719,7 × 584,6 × 263,5 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 719,7 × 414,7 × 49,2 mm
Hmotnosť [kg]: 5,3 kg/ 8,4 kg
Obsah balenia:
Dĺžka napájacieho kábla: 1,5 m
Kábel HDMI: Áno
Kábel DP: Áno
Kábel USB 3.0: Áno
Diaľkové ovládanie: Áno
Záruka: 36 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 8.4 kg |
| EAN: | 8806095503189 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Inteligentný monitor: | Áno |
| Kontrast: | 1000000:1 |
| Energetická trieda: | G |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Šírka [mm]: | 720 |
| Hĺbka [mm]: | 264 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,03 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Synchronizácia obrazu: | Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync Premium Pro, Adaptívna synchronizácia |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 8,4 |
| Výška [mm]: | 585 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 240 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | OLED |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 32 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 2 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
