32" Samsung Odyssey G70D
Kód: 172534
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
VESA DisplayHDR 400HDR10+ Gaming
Režim šetrenia očí
Bez blikania
Veľkosť obrazu
FreeSync Premium
Kompatibilný s G-Sync
Časovač vypnutia Plus
Virtuálny bod AIM
Synchronizácia jadra
Herný panel
Adaptívny obraz
Super Ultrawide GameView
Typ obrazovky: IPS
Uhlopriečka [palce]: 32
Rozlíšenie: 4K (3 840 x 2 160)
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 144 Hz
Pomer strán: 16:09
Jas [cd/m2]: 350 cd/m2
Kontrast: 1000:01:00
Čas odozvy [ms]: 1 ms (GTG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Počet farieb: Max 1B
Reproduktory: 10 W
Display Port: 1× Display Port 1.4
HDMI: 2× HDMI 2.1
Port USB: 2× USB 3.0, 1× USB-B (upstream)
Sieťové pripojenie: 1× Ethernet (LAN)
WiFi
Bluetooth
Napájanie: AC 100-240 V (externý adaptér)
Spotreba energie [W]: 33,0 W
Pohotovostný režim [W]: 0,50 W
Trieda energetickej účinnosti: G
Montáž na stenu: 100 x 100
Ergonómia: Nastaviteľná výška (120,0 ±5,0 mm), náklon -2,0° ~ 25,0°, otočenie -30,0° ~ 30,0°, otočenie -92,0° ~ 92,0°
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 714,2 x 583,2 x 263,5 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 714,2 x 418,4 x 73,8 mm
Hmotnosť [kg]: 8,0 kg (so stojanom), 4,8 kg (bez stojana)
Obsah balenia: DP kábel, kábel USB typu A-B, diaľkové ovládanie
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 8 kg |
| EAN: | 8806095724904 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 32 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync Premium Pro, Adaptívna synchronizácia |
| Energetická trieda: | G |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Inteligentný monitor: | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 714,2 |
| Hĺbka [mm]: | 263,5 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Hmotnosť [kg]: | 8 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 2 |
| Výška [mm]: | 583,2 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 144 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
