32" Samsung Odyssey G30D
Kód: 146751
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
HDR10Eco Saving Plus
Režim šetrenia očí
Bez blikania
FreeSync
Časovač vypnutia Plus
Vyrovnávanie čiernej farby
Typ obrazovky: VA
Uhlopriečka [palce]: 32
Rozlíšenie: FHD (1 920 x 1 080)
Obnovovacia frekvencia [Hz]: Max. 180 Hz
Pomer strán: 16:09
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 3 000:1 (typ.)
Čas odozvy [ms]: 1 ms (MPRT)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°(H)/ 178°(E)
Max. 16,7 M
Konektory:
Display Port
HDMI 2.0
Slúchadlá
Napájanie: AC100~240V, externý adaptér
Spotreba energie [W]: 26,4 W
Pohotovostný režim [W]: 0,30 W
Trieda energetickej účinnosti: E
Montáž na stenu: 100,0 x 100,0
Naklonenie monitora:
HAS (výškovo nastaviteľný stojan): 120,0 ± 5,0 mm
Náklon: -5,0° (±2,0°) ~ 20,0° (±2,0°)
Otáčanie: -15,0° (±2,0°) ~ 15,0° (±2,0°)
Otáčanie: -2,0° (±2,0°) ~ 92,0° (±2,0°)
Farba: ČIERNA
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 719,2 x 597,4 x 248,8 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 719,2 x 434,8 x 93,7 mm
Hmotnosť [kg]: 3,9 kg/ 5,6 kg
Záruka: 36 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 8.3 kg |
| EAN: | 8806095541792 |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | E |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Šírka [mm]: | 950 |
| Hĺbka [mm]: | 250 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 32 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Typ displeja: | VA |
| Hmotnosť [kg]: | 5,6 |
| Výška [mm]: | 550 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 180 |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync Premium, Adaptívna synchronizácia |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
