32" Philips 326P1H USB-C
Kód: 9918368
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zvládnite každú úlohu a užite si jasný prehľadDokovací displej Philips USB-C pre kompletné riešenie. Sledujte obraz v rozlíšení QHD a nabíjajte svoj notebook s výkonom až 90 W, a to všetko súčasne pomocou jediného kábla USB-C. Vysúvacia webová kamera s funkciou Windows Hello a reťazové pripojenie zabezpečujú výkon a pohodlie.
Pripojenie USB-C umožňuje nabíjať notebook priamo z monitora
Bezpečné prihlásenie pomocou vyskakovacej webovej kamery Windows Hello
Menšia únava očí vďaka technológii Flicker-free
Režim LowBlue na podporu produktivity a zároveň ochranu vašich očí
PowerSensor šetrí až 80 % nákladov na energiu
Technológia LightSensor zabezpečuje dokonalý jas s minimálnou spotrebou energie
Zabudovaný ethernetový port RJ-45 zabezpečuje vaše dáta
Režim EasyRead na čítanie podobné čítaniu z papiera
Výstup DisplayPort na pripojenie ďalších displejov
Certifikát TUV Eye Comfort na zníženie únavy očí
Typ obrazovky: IPS
Podsvietenie: W-LED
Uhlopriečka [palce]: 31,5
Rozlíšenie: 2 560 x 1 440 pri 75 Hz
Rozstup bodov [mm]: 0,2727
Obnovovacia frekvencia: 75 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Rozmery: 16:9: Antireflexný, 3H, 25 % zákal
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 4 ms
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Farby: podpora 1,07 miliardy farieb
Reproduktory: 5 W x 2
Vstavaná webová kamera: 2,0-megapixelová FHD kamera s mikrofónom a LED indikátorom (pre Windows 10 Hello)
Konektory: 1:
Vstup signálu: DisplayPort 1.4 x 1, HDMI 1.4 x 2, USB-C 3.2 prvej generácie x 1 (upstream, napájanie do 90 W)
Pripojenie HDCP: HDCP 2.2 (HDMI/ DP/ USB-C)
HBR3: pre USB-C
Výstup signálu: Výstup DisplayPort x 1
USB: USB-C x 1 (upstream), USB 3.2 x 4 (downstream s x 1 rýchlym nabíjaním B.C 1.2)
Zvukový vstup/výstup: Zvukový výstup
RJ45: Ethernet LAN do 1 G, Wake on LAN
Synchronizačný vstup: Samostatná synchronizácia
USB:
USB-C: Obojstranný konektor
Vysokorýchlostný: Prenos dát a videa
DP: Vstavaný režim Display Port Alt
Napájanie: USB PD verzia 3.0
Maximálna dodávka energie cez USB-C: Až 90 W (5 V/3 A, 7 V/3 A, 9 V/3 A, 10 V/3 A,12 V/3 A, 15 V/3 A, 20 V/4,5 A)
Napájanie: vstavané, AC 100-240 V, 50-60 Hz
Spotreba energie [W]: 25,3 W (typ.) (testovacia metóda EnergyStar)
Pohotovostný režim [W]: 0,3 W
TCO: certifikát TCO Edge
Montáž na stenu: VESA (100 x 100 mm)
Naklonenie monitora:
Nastavenie výšky: 180 mm
Natočenie: -/+ 90 stupňov
Otáčanie: +/- 180 stupňov
Náklon: -5 ~ 25 stupňov
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 714 x 649 x 280 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 714 x 422 x 62 mm
Hmotnosť [kg]: 8,21 kg, so stojanom 12,22 kg
Obsah balenia:
Monitor so stojanom
Kábel HDMI, kábel DP, kábel USB-C na C/A Y, napájací kábel
Používateľská dokumentácia
Záruka.
https://www.philips.cz/c-p/326P1H_00/brilliance-lcd-monitor-s-dokem-usb-c
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 15.15 kg |
| EAN: | 8712581768096 |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 12,2 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 1 |
| Výška [mm]: | 649 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 75 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Integrovaná kamera: | Áno |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 31,5 |
| Energetická trieda: | G |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 714 |
| Hĺbka [mm]: | 280 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
