32" monitor Samsung Smart M80F
Kód: 165702
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
HDR10, certifikované (HDR10+)Režim šetrenia očí
Bez blikania
Veľkosť obrazu
Virtuálny bod AIM
Herný panel
HDMI-CEC
Automatické prepínanie zdrojov+
Adaptívny obraz
Super Ultrawide GameView
Typ obrazovky: VA
Uhlopriečka [palce]: 32
Rozlíšenie: 4K (3840 × 2160)
Obnovovacia frekvencia [Hz]: Max. 60 Hz
Pomer strán: 16:09
Jas [cd/m2]: 400 cd/m2 (typický), 300 cd/m2 (minimálny)
Kontrast: 3000:1 (statický)
Čas odozvy [ms]: 4 ms (GTG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Počet farieb: Max. 1 miliarda
Reproduktory: 10 W
HDMI: 1× (verzia 2.0)
Verzia HDCP (HDMI): 2.2
Porty USB: 2× USB-A (verzia 2.0)
USB-C: 1× (65 W, verzia nešpecifikovaná)
Verzia HDCP (USB-C): 2.2
Wi-Fi: Áno (Wi-Fi 5)
Bluetooth: Áno (5.2)
Napájanie: Externý adaptér, AC 100-240 V
Spotreba energie [W]: Max. 140 W, typická 31,4 W
Pohotovostný režim [W]: 0,50 W (DPMS)
Trieda energetickej účinnosti: F
Montáž na stenu: 100 × 100
Ergonómia: HAS (výškovo nastaviteľný stojan) 120,0 ± 5,0 mm, náklon -2,0°(±2,0°) ~ 15,0°(±2,0°), otočenie -92,0°(±2,0°) ~ 92,0°(±2,0°)
Farba: teplá biela
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 713,4 × 616,2 × 200,1 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 713,4 × 423,8 × 24,5 mm
Hmotnosť [kg]: So stojanom 7,0 kg, bez stojana 4,0 kg
Záruka: 24 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| EAN: | 8806097146452 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Hmotnosť [kg]: | 6,5 |
| Výška [mm]: | 517 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Šírka [mm]: | 716,1 |
| Hĺbka [mm]: | 193,5 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | F |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 32 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 3 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Typ displeja: | VA |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
