32" LG UltraFine 32UN650K
Kód: 164606
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LG UltraFine 32UN650K-W31,5" LED monitor ponúka rozlíšenie 4K 3840 x 2160 pixelov, dobu odozvy 5 ms, kontrastný pomer 1000 : 1 a 95 % pokrytie DCI-P3. Vďaka podpore HDR 10 dokáže monitor vytvoriť realistický a vizuálne pôsobivý obraz. O zvuk sa starajú integrované reproduktory. Monitor je vybavený držiakom VESA. Určite poteší aj výškovo nastaviteľný stojan.
Súčasťou balenia je kábel HDMI a DisplayPort.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela.
Uhlopriečka: 31,5"
Pomer strán: 16 : 9
Rozlíšenie: 3840 × 2160 px
Kontrastný pomer: 1000 : 1
Čas odozvy: 5 ms
Rozhrania: 2× HDMI, 1× DisplayPort, 1× výstup na slúchadlá
Farba: čierno-strieborná
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 10.7 kg |
| EAN: | 8806096297421 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync, Adaptívna synchronizácia |
| Hmotnosť [kg]: | 8,2 |
| Výška [mm]: | 596 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 31,5 |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 714 |
| Hĺbka [mm]: | 227 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Energetická trieda: | G |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
