32" LG 32MR50C
Kód: 164601
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LG 32MR50C-B31,5" LED monitor ponúka rozlíšenie Full HD 1920 × 1080 pixelov, dobu odozvy 5 ms a kontrastný pomer 3000 : 1. Svietivosť monitora dosahuje 250 cd/m2 a vďaka technológii VA ponúka aj široké pozorovacie uhly 178° horizontálne aj vertikálne. Monitor je vybavený držiakom VESA.
Súčasťou balenia je kábel HDMI.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: VA
Uhlopriečka: 32"
Pomer strán: 16 : 9
Rozlíšenie: 1920 × 1080 px
Kontrastný pomer: 3000 : 1
Čas odozvy: 5 ms
Rozhrania: 2× HDMI, 1× VGA, 1× výstup na slúchadlá
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 8.8 kg |
| EAN: | 8806084707628 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Hmotnosť [kg]: | 6,21 |
| Počet VGA: | 1 |
| Výška [mm]: | 513,1 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 32 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| AMD FreeSync: | Áno |
| VGA: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | E |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Typ displeja: | VA |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Šírka [mm]: | 708,7 |
| Hĺbka [mm]: | 233,7 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Počet HDMI: | 2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
