32" LG 32LQ63806LC (2024)
Kód: 9978620
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
32LQ63806LC LED TV, 80cm, LED TV, 32 "/80cm, rozlišení Full HD (1920x1080), procesor A5, Gen5 AI, HDR (HDR10 PRO, HLG PRO) Nová úroveň vysokého HD rozlišení Televízory LG s rozlišením Full HD zobrazujú. Procesor a5 Gen 5 AI Vychutnajte si lepší zážitok zo sledovania Procesor a5 Gen5 AI prináša do televízora LG rozlíšenie Full HD, ktoré vám poskytne pohlcujúci zážitok. hlasu. Vďaka inteligentnému hlasovému ovládaniu prostredníctvom služieb Google Assistant, Amazon Alexa, Apple AirPlay a ďalších je ovládanie televízora LG UHD jednoduchšie a rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. najdôležitejšími zápasmi.Dodatočné parametre
| Kategória: | do 32" (do 82 cm) |
|---|---|
| Hmotnosť: | 6 kg |
| EAN: | 8806091256041 |
| Tuner: | DVB-S2, DVB-C, DVB-T2 |
| Energetická trieda: | F |
| Zobrazovacia technológia: | LED |
| Kompatibilita s hlasovým asistentom: | Asistent Google, Amazon Alexa, Súprava Apple Home Kit |
| HbbTV: | Áno |
| Výška [cm]: | 46,4 |
| Hĺbka [cm]: | 18 |
| Operačný systém: | WebOS |
| Počet HDMI: | 2 |
| Uhlopriečka obrazovky: | 81 cm (32") |
| Počet USB: | 1 |
| Hĺbka bez základne [cm]: | 8,29 |
| Miracast: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| DLNA: | Áno |
| VESA (rozmer): | 200 × 200 mm |
| Rozlíšenie: | FullHD (1920 × 1080) |
| Výstupy: | Optický výstup |
| Typ podsvietenia: | Direct LED |
| Wi-Fi: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Hlasové ovládanie: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 4,7 |
| Smart TV: | Áno |
| Vstupy: | CI/CI+ slot |
| Šírka [cm]: | 73,6 |
| Obnovovacia frekvencia panela [Hz]: | 50 |
| Výška bez základne [cm]: | 43,7 |
| Farba: | Biela |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
