32" LG 32LQ630 (2022)
Kód: 9944721
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
32LQ630B6LA LED TV, 80 cm, HD rozlíšenie (1366x768), procesor a5, Gen5 AI, HDR (HDR10 PRO, HLG PRO), Direct LED podsvietenie Nová úroveň vysokého rozlíšenia HD Televízory LG s rozlíšením Full HD zobrazujú bohatšie farby. Procesor a5 Gen 5 AI Vychutnajte si lepší zážitok zo sledovania Procesor a5 Gen5 AI prináša do televízora LG rozlíšenie Full HD, ktoré vám poskytne pohlcujúci zážitok. ThinQ AI Inteligentnejší, než si myslíte Od hlasového ovládania až po personalizovaný obsah – televízor LG Full HD je vďaka technológii ThinQ AI inteligentnejší. Inteligentnejšie, než si myslíte Jednoduché ovládanie ľan pomocou hlasu. Vďaka inteligentnému hlasovému ovládaniu prostredníctvom služieb Google Assistant, Amazon Alexa, Apple AirPlay a ďalších je ovládanie televízora LG UHD jednoduchšie a rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Môj profil Vychutnajte si pohodlie prihlásenia do vlastného konta a sledujte odporúčaný obsah práve pre vás. Športové upozornenie So službou Sport Alert môžete byť bez obáv, už nikdy nezmeškáte svoje obľúbené zápasy! Dostávajte upozornenia pred všetkými najdôležitejšími zápasmi.Dodatočné parametre
| Kategória: | do 32" (do 82 cm) |
|---|---|
| Hmotnosť: | 6 kg |
| EAN: | 8806091636966 |
| Webové aplikácie: | Canal+, Netflix, Apple TV, HBO Max, Vodafone TV, Skylink Live TV, Telly, oneplay, YouTube, SkyShowtime |
| Multimediálne funkcie: | FastScan (Skylink), Nahrávanie na USB/externý disk (PVR) |
| Tuner: | DVB-S2, DVB-T2, DVB-C |
| Energetická trieda: | E |
| Zobrazovacia technológia: | LED |
| Kompatibilita s hlasovým asistentom: | Asistent Google, Amazon Alexa |
| Hotelový režim: | Áno |
| Výstupy: | Optický výstup |
| Typ podsvietenia: | Direct LED |
| Wi-Fi: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Herné funkcie: | Herný režim |
| Hlasové ovládanie: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 4,7 |
| Smart TV: | Áno |
| Vstupy: | CI/CI+ slot |
| Šírka [cm]: | 73,6 |
| Obnovovacia frekvencia panela [Hz]: | 50 |
| Výška bez základne [cm]: | 43,7 |
| Farba: | Čierna |
| HbbTV: | Áno |
| Výška [cm]: | 46,4 |
| Hĺbka [cm]: | 18 |
| Operačný systém: | WebOS |
| Počet HDMI: | 2 |
| Uhlopriečka obrazovky: | 81 cm (32") |
| Počet USB: | 1 |
| Hĺbka bez základne [cm]: | 8,29 |
| Bluetooth: | Áno |
| DLNA: | Áno |
| VESA (rozmer): | 200 × 200 mm |
| Rozlíšenie: | HD Ready (1366 x 768) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
