32" inteligentný monitor LG 32U721SA so systémom webOS
Kód: 174717
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Model: LG Smart Monitor (31,5" 4K UHD webOS)31,5" VA 4K UHD (3840 × 2160) Smart Monitor so systémom webOS 24 na streamovanie a hranie hier v cloude. Má USB-C s 65W PD, HDR10, automatické nastavenie jasu a Home Hub. Ideálny do kancelárie bez PC (vzdialená plocha) a na zábavu.
Špecifikácie
Názov produktu: LG Smart Monitor
Uhlopriečka displeja: 31,5", pomer strán 16:9
Typ panela: VA, antireflexný
Rozlíšenie: 4K UHD (3840 x 2160)
Obnovovacia frekvencia: 60 Hz
Čas odozvy: 5 ms (GtG pri rýchlejšom)
Jas (typ.): 250 cd/m2
Kontrastný pomer (typ.): 3000:1 (30bitová farebná hĺbka)
Farebný gamut: DCI-P3 90% (1,07B farieb)
HDR: HDR10
Inteligentné funkcie (webOS 24): vstavané aplikácie (Netflix, YouTube atď.), hlasové ovládanie, zdieľanie obrazovky, AirPlay 2, vzdialená plocha, domáci rozbočovač, multimediálny prehrávač USB
Pripojenie: 1x USB-C (65W Power Delivery + dáta), 2x HDMI 2.0, 2x USB Down-stream (USB-A)
LG Switch, automatický jas, ochrana proti blikaniu, režim čítania, inteligentná úspora energie
Dizajn/nastavenie: Trojstranný tenký rámik, nastavenie polohy (náklon), VESA 100 x 100 mm
Hmotnosť: 14,6 libier (6,62 kg) so stojanom
Napájanie: externý adaptér, diaľkové ovládanie v balení
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| EAN: | 8806096446539 |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | F |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Typ displeja: | VA |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Inteligentný monitor: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Hmotnosť [kg]: | 6,62 |
| Výška [mm]: | 510 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Šírka [mm]: | 714 |
| Hĺbka [mm]: | 210 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 32 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| USB-C: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
